Про бренд Гамма

Компанія «Гамма» — провідний російський виробник товарів для творчості та хобі. Товари цієї торгової марки призначені для покупців, які прагнуть досконалості в усьому, які навчаються та розвиваються.

Щоб розкрити таланти кожного, «Гамма» пропонує найширший асортимент якісної продукції за доступною ціною. Товари «Гамма» дозволяють дітям творчо зростати, а професіоналам – створювати шедеври образотворчого мистецтва.

ВИРОБНИЦТВО ГАММА

Компанія «Гамма» виникла на рубежі XIX-XX століть і стала першовідкривачем у становленні й освоєнні виробництва фарб, як художніх, так і дитячих.

Компанія створена у 1899 році. Вже у 1926 році чисельність співробітників досягла 130 осіб, а асортимент продукції, що випускалась, складали художні олійні фарби на власних пігментах, лаки, оліфи, чорнило, полотна.

Сьогодні ВАТ «ГАММА» — це сучасний завод, який випускає високоякісні товари для професійної і дитячої творчості, широкий спектр канцелярських товарів.

Вся продукція виробляється за унікальними фірмовими рецептурами, які розробляються у центральній дослідній лабораторії компанії. Тут фахівці високої кваліфікації підбирають кращу сировину, вдосконалюють створені рецептури, залучають професійних художників (практика почалася з 60-х років зі співпраці з І.П. Горіним, Б.В. Ленівцевим, Б.В. Окороковим) і незалежних експертів для тестування нових зразків, визначення тенденцій розвитку художніх матеріалів.

У виробничих цехах по ретельно відпрацьованим технологіям створюється продукція стабільно високої якості. Цехи оснащені високопродуктивним технологічним обладнанням, як традиційним, так і найновішим, постійно оновлюється.

Якість асортименту, що випускається, гарантується жорстким технічним контролем, який співробітники лабораторії технічного контролю проводять на всіх стадіях виробничого циклу.

Сьогодні за рівнем якості, сучасним стильним дизайном і широтою асортименту, що випускається, продукція компанії «ГАММА» може служити орієнтиром для багатьох пострадянських виробників товарів для творчості.

НАГОРОДИ ГАММА

 • У 2004 – 2005 рр. Гамма була визнана кращим виробником шкільних товарів.
 • З 2007 року — неодноразово ставала володарем престижної премії «Золота Скріпка».
 • А в 2012 році товари Гамма були удостоєні нагород «Найкраще дітям», «Знак якості» та «Золота скріпка».

Акварель і гуаш ГАММА: створені на радість дітям!

При створенні товарів для дитячої творчості компанія ГАММА керується сучасними тенденціями в галузі образотворчого мистецтва та усталеними традиціями високої якості продукції.

Акварель ГАММА має наступні характеристики:

 • яскраві й чисті кольори — досягаються завдяки однорідності фарбуючого пігменту;
 • прозорість і чистота отримуваного зображення;
 • фарба добре береться вологим пензлем;
 • фарба легко лягає на поверхню і так же легко розподіляється по ній, не утворює плям і крапок, швидко сохне;
 • виготовлена на основі натуральних компонентів.

Гуаш ГАММА, на відміну від акварелі, містить менше сполучної речовини і більшу кількість пігменту, а також має такі особливості:

 • однорідна матова фактура фарби, хороша здатність до розмиття і рознесення, легка наповнюваність кисті, лягає на папір рівним шаром;
 • при змішуванні фарб насиченість кольору зберігається – це досягається завдяки монопігментності фарб;
 • після висихання фарба не стирається, не розтріскується і не обсипається;
 • виготовлена з використанням натуральних природних компонентів.

Акварельні та гуашеві фарби ГАММА — це не просто художні інструменти, а й радість творчості, і веселе дозвілля, і пізнання навколишнього світу!

Пластилін ГАММА: завжди тримає форму!

Пластилін ГАММА виготовляється з очищеного і подрібненого глиняного порошку, в який додають жир, віск, озокерит і фарбуючі пігменти.

Усі ці компоненти абсолютно нешкідливі для здоров’я.

Багаторічний досвід виробництва у поєднанні з сучасними технологіями й обладнанням дозволяють компанії ГАММА виробляти високоякісний пластилін.

Основні особливості пластиліну ГАММА:

 • відмінно тримає форму;
 • елементи фігури легко з’єднуються між собою, з часом не відпадають;
 • має яскраві природні кольори;
 • окремі кольори пластиліну легко змішуються, створюючи нові відтінки;
 • на відкритому повітрі пластилін не змінює своїх властивостей, не твердне;
 • виготовляється з використанням натуральних нешкідливих компонентів.

Завдяки своїм властивостям пластилін ГАММА ідеально підходить школярам для створення як простих виробів, так і більш складних робіт.

Також за допомогою пластиліну ГАММА можна робити аплікації: пластилін відмінно тримається на картоні, склі та інших плоских поверхнях.

Матеріали для професіоналів

На сьогоднішній день асортимент продукції, що випускається під ТМ «Гамма» включає в себе практично усі необхідні витратні матеріали та інструменти для професійних художників і початківців – акварельні, масляні, акрилові, темперні фарби, пластилін скульптурний і багато іншого.

Основним принципом побудови асортиментної політики Компанії «Гамма» є поєднання високої якості, усталених традицій і сучасних тенденцій в галузі образотворчого мистецтва.

Офісна та шкільна канцелярія

Протягом багатьох років серед виробників рідкої канцелярії Компанія «Гамма» є законодавцем моди асортиментного ряду і якісних показників продукції даного товарного сегмента.

На даний час «Гамма» виробляє продукцію наступних товарних груп: коригуючі засоби, штемпельна фарба, чорнило та туш.

Отримати прайс-лист ТМ Gamma

Поділитися: