Про бренд Delta

Логотип Delta by Axent

Погодьтеся, для вирішення викликів сучасного світу – як в особистому розвитку, так і в бізнесі – одну із ключових ролей відіграє вміння адаптуватися до мінливих умов, і при цьому зберегти свій вектор розвитку і реалізувати свої цінності.

Ідея створення бренду Delta by Axent як дочірнього бренду Axent була продиктована необхідністю оптимізувати пропозицію канцелярських товарів у відповідь на запити мінливого ринку. Піти назустріч потребі в економії, і при цьому зберегти довіру до якості продукції – це завдання було успішно реалізоване у канцтоварах «економ-серії» Delta by Axent.

Завдання, які ставить перед нами життя, можуть бути дуже різними, але безумовно, коли вирішені базові, тоді простіше успішно вирішувати завдання більш високого рівня. Канцтовари Delta by Axent створені, щоб допомогти просто вирішити базове завдання забезпечення життєдіяльності в офісі. В асортименті Delta by Axent спеціально зібрані базові затребувані групи офісних товарів стабільно хорошої якості за доступною ціною. Функціональність, універсальний дизайн є незмінними характеристиками канцелярських товарів Delta by Axent.

Delta by Axent – «Нічого зайвого, навіть у ціні!».

Фото продукції Delta by Axent

Поставити лайк в соцмережах: