Про бренд KOH-I-NOOR

Логотип KOH-I-NOOR

Протягом понад 200 років KOH-I-NOOR є діамантом художнього асортименту.

Історія цієї всесвітньо відомої компанії почалася у 1790 році, коли відомий будівельник Йозеф Хардмут заснував фабрику з виробництва керамічних виробів. У 19 столітті KOH-I-NOOR cтав придворним постачальником Австро-Угорського імператорського двору, що вважалося великою честю.

KOH-I-NOOR – один з найстаріших і найбільш дипломованих світових виробників художнього приладдя. Назва компанії не випадково співзвучна з ім'ям однієї з головних коштовностей британської корони – діамантом KOH-I-NOOR («Гора світу»). Коли королеві Вікторії піднесли продукцію олівцевої фабрики HARDTMUTH, вона назвала її «KOH-I-NOOR серед олівців». Так компанія отримала своє ім'я, а жовтий колір – колір діаманта – став символом найвищої якості товарів KOH-I-NOOR HARDTMUTH.

Підтвердженням високої якості художнього асортименту є позитивний висновок експертів міжнародного співтовариства художників SAA, яке об'єднує понад 17 тисяч художників у 62 країнах світу. SAA включає вироби KOH-I-NOOR у свої майстер-класи та рекомендації.

Абсолютно усі товари виготовляються в Європі, тому Ви можете бути впевнені в безпечності продукції як для дітей, так і для дорослих

KOH-I-NOOR відома у світі як художнім, так і шкільним асортиментом.

Легендарний жовтий олівець 1500 вже не одне століття є еталоном серед графітних олівців. Гарантована точність градацій твердості робить незамінними жовті олівці в абсолютно різних сферах: від графіки до архітектури.

Професійні художники цінують кольорові олівці KOH-I-NOOR за різноманітність кольорів і відтінків, хорошу змішуваність і високу світлостійкість. Малюнки не вигоряють до 100 років.

Діти люблять ці європейські олівці за яскравість кольорів і м'якість малювання.

Сухі зображальні засоби – особлива гордість KOH-I-NOOR, адже вимоги до пастелі дуже високі. Вона відповідає критеріям світлостійкості, чистоти кольору і високого ступеня м'якості, прекрасно лягає на поверхню і легко розтушовується

Художній асортимент KOH-I-NOOR дозволяє освоювати і розвивати як класичні, так і оригінальні техніки малювання, дає можливість відчути себе художником.

Незалежно від того, який вид творчості ви обираєте, головне – щоб це приносило задоволення. А KOH-I-NOOR допоможе перетворити ваше натхнення у майстерність.

Професійні матеріали для художників KOH-I-NOOR

Професійні матеріали для художників

Компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH виробляє художні матеріали понад 100 років, причому вона була першою, хто ввів у свій асортимент крейди Negro, штучне вугілля, графітові стержні для художнього малювання – сангіни та сепії. Провідною позицією залишається суха пастель. Вимоги, яким має відповідати пастель, дуже високі. Вона повинна відповідати критеріям світлостійкості, чистоти кольору, високого ступеня м'якості та однорідності, прозорості. Пастель повинна бути м'якою, не кришитися, залишати чіткий слід. Усім цим вимогам найкращим чином відповідає пастель KOH-I-NOOR, завдяки чому її знають і люблять у всьому світі. Усі види пастелі пройшли випробування. Усі важливі властивості, необхідні для художників, гарантуються. Традиції виробництва, багатий досвід і власні розробки втілюються компанією KOH-I-NOOR HARDTMUTH при виробництві пастелі та інших художніх матеріалів.

Поставити лайк в соцмережах: