Життя ВІВАТ

Життя ВІВАТ

Як і в будь-якій великій компанії, у нашій працюють дуже різні люди. Різних поглядів та спеціальностей, освіти та досвіду. І кожен із нас – професіонал у своїй справі. Нас всіх об`єднує любов до канцтоварів, бажання досягти високих результатів, турбота про колег, клієнтів та споживачів.

Ми поважаємо один одного, і для нас важливий внесок кожного.

Наша головна цінність – наші люди!

Офіс

Наш робочій простір допомагає співробітникам виконувати задачі. Тому в нашому офісі білий їнтер`єр, ергономічне та правильно освітлене робоче місце, сучасні картини та інсталяції.

Вікна офісу виходять на новий парк з фонтанами та мурал Гапчинської.

 

 Турбота про здоров`я

Згідно зі статистикою людина перебуває 50% активного часу на роботі. Для нас важливо, щоб цей час добре впливав на здоров`я. Наш офіс – у самому центрі Чернігова. Сюди близько та зручно діставатися.

Безпосередньо у приміщенні завжди відчувається атмосфера гармонії та продуктивності.

У наших співробітників зручні робочі місця: анатомічні крісла, кухня обладнана усім необхідним, щоб приготувати здорову їжу і невимушено поспілкуватися.

Поряд із офісом – зелені парки та фонтани. Тому у будь-який момент є простір для того, щоб відволіктися та перепочити.

 

Наші сім`ї

У будівлі нашого офісу є дитячий центр розвитку «Орігамі». Дуже зручно – дорогою на роботу відвести або забрати дитину з секції.

Ми підтримуємо один-одного не тільки по роботі, але і у повсякденному житті. Є виплати з приводу весілля та народження дитини. Завжди допомагаємо людині у складних життєвих ситуаціях.

Ми піклуємося про тих, кого любимо.

 

 Навчання та розваги

Ми розвиваємо співробітників. Тому Компанія оплачує навчання, участь у різноманітних тренінгах та конференціях. Також у Віват є бібліотека. У ній – книги для роботи та саморозвитку.

Ми заохочуємо наших співробітників білетами на концерти, вистави та мюзикли.

Декілька разів на рік ми проводимо корпоративні заходи. Взимку це лижі або спільне приготування смаколиків, а влітку – заплив на човнах або церемонія «Оскар»

Поставити лайк в соцмережах: