Про бренд KOH-I-NOOR

Протягом понад 200 років KOH-I-NOOR є діамантом художнього асортименту.

Історія цієї всесвітньо відомої компанії почалася у 1790 році, коли відомий будівельник Йозеф Хардмут заснував фабрику з виробництва керамічних виробів. У 19 столітті KOH-I-NOOR cтав придворним постачальником Австро-Угорського імператорського двору, що вважалося великою честю.

KOH-I-NOOR – один з найстаріших і найбільш дипломованих світових виробників художнього приладдя. Назва компанії не випадково співзвучна з ім’ям однієї з головних коштовностей британської корони – діамантом KOH-I-NOOR («Гора світу»). Коли королеві Вікторії піднесли продукцію олівцевої фабрики HARDTMUTH, вона назвала її «KOH-I-NOOR серед олівців». Так компанія отримала своє ім’я, а жовтий колір – колір діаманта – став символом найвищої якості товарів KOH-I-NOOR HARDTMUTH.

Підтвердженням високої якості художнього асортименту є позитивний висновок експертів міжнародного співтовариства художників SAA, яке об’єднує понад 17 тисяч художників у 62 країнах світу. SAA включає вироби KOH-I-NOOR у свої майстер-класи та рекомендації.

Абсолютно усі товари виготовляються в Європі, тому Ви можете бути впевнені в безпечності продукції як для дітей, так і для дорослих

KOH-I-NOOR відома у світі як художнім, так і шкільним асортиментом.

Легендарний жовтий олівець 1500 вже не одне століття є еталоном серед графітних олівців. Гарантована точність градацій твердості робить незамінними жовті олівці в абсолютно різних сферах: від графіки до архітектури.

Професійні художники цінують кольорові олівці KOH-I-NOOR за різноманітність кольорів і відтінків, хорошу змішуваність і високу світлостійкість. Малюнки не вигоряють до 100 років.

Діти люблять ці європейські олівці за яскравість кольорів і м’якість малювання.

Сухі зображальні засоби – особлива гордість KOH-I-NOOR, адже вимоги до пастелі дуже високі. Вона відповідає критеріям світлостійкості, чистоти кольору і високого ступеня м’якості, прекрасно лягає на поверхню і легко розтушовується

Художній асортимент KOH-I-NOOR дозволяє освоювати і розвивати як класичні, так і оригінальні техніки малювання, дає можливість відчути себе художником.

Незалежно від того, який вид творчості ви обираєте, головне – щоб це приносило задоволення. А KOH-I-NOOR допоможе перетворити ваше натхнення у майстерність.

Графітні олівці

Вже понад 220 років компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH виготовляє графітні олівці. Засновник компанії Йозеф Хардтмут перший винайшов штучний грифель, тим самим поклавши початок промисловому виробництву олівців. Сьогодні графітні олівці KOH-I-NOOR знають і купують у більш ніж 80 країнах світу. Графітні олівці KOH-I-NOOR виробляються у 20 градаціях твердості. Легендарний жовтий олівець 1500 визнаний еталоном якості графітних олівців з гарантованою точністю градацій.

Натуральні гумки вищої проби

Перші гумки KOH-I-NOOR з’явилися у далекому 1896 році. Символ «Слон», з яким почали виготовлятися гумки KOH-I-NOOR, був одним з перших зареєстрованих товарних знаків. Згодом цей знак здобув популярність у всьому світі і став символом безперечної якості гумок. При виробництві гумок KOH-I-NOOR використовується натуральний каучук. Завдяки цьому вони відмінно витирають слід графітних олівців будь-якої твердості. Гумки KOH-I-NOOR відповідають європейському стандарту EN71 – абсолютно безпечні для дітей.

Пластилін

Пластилін KOH-I-NOOR виготовляється в Чехії у відповідності з суворими європейськими нормами та вимогами. Пластилін KOH-I-NOOR виготовляється з очищеного і подрібненого порошку глини, який змішують з різними добавками. Пластилін KOH-I-NOOR легко розминається, не фарбує руки, не липне до пальців і абсолютно безпечний для дітей, тому він ідеально підходить для дитячих садків та молодших класів. Завдяки м’якості і яскравим чистим кольорам з пластиліну можна створювати красиві скульптури або картини. З пластиліном KOH-I-NOOR ліпити – завжди задоволення.

Крейда

Крейда KOH-I-NOOR: №1 для шкільних дошок, адже вона має низку важливих переваг:

  • не кришиться і практично не утворює крейдяного пилу
  • залишає насичений білий слід, який відмінно видно на дошці
  • не містить сторонніх компонентів (піску, каменів), що дряпають шкільні дошки
  • відповідає європейському гігієнічному стандарту EN71: нетоксична, не містить шкідливих хімічних добавок, не викликає алергічних реакцій

Фломастери європейського рівня

Фломастери KOH-I-NOOR заслужено вважаються одними з кращих.

Фахівці KOH-I-NOOR безперервно працюють над тим, щоб іще більше вдосконалити продукцію і зробити її максимально якісною і довговічною.

Переваги фломастерів KOH-I-NOOR:

  • мають яскраві насичені кольори
  • м’яко пишуть і не дряпають папір
  • легко змиваються з рук і легко відпираються з одягу
  • служать довго
  • абсолютно безпечні для дітей

Кольорові олівці

Компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH – один з найзнаменитіших виробників кольорових олівців у світі. Кольорові олівці KOH-I-NOOR цінуються дітьми – за яскравість кольорів і легкість малювання, батьками – за безпеку для здоров’я і впевненість у якості, професійними художниками – за різноманітність кольорів і відтінків, хорошу змішуваність і високу світлостійкість (малюнки не вигоряють до 100 років). Кольорові олівці KOH-I-NOOR виготовлені з деревини найвищої якості, не розбиваються при падінні і вкриті лаком на безпечній водній основі.

Професійні матеріали для художників

Компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH виробляє художні матеріали понад 100 років, причому вона була першою, хто ввів у свій асортимент крейди Negro, штучне вугілля, графітові стержні для художнього малювання – сангіни та сепії. Провідною позицією залишається суха пастель. Вимоги, яким має відповідати пастель, дуже високі. Вона повинна відповідати критеріям світлостійкості, чистоти кольору, високого ступеня м’якості та однорідності, прозорості. Пастель повинна бути м’якою, не кришитися, залишати чіткий слід. Усім цим вимогам найкращим чином відповідає пастель KOH-I-NOOR, завдяки чому її знають і люблять у всьому світі. Усі види пастелі пройшли випробування. Усі важливі властивості, необхідні для художників, гарантуються. Традиції виробництва, багатий досвід і власні розробки втілюються компанією KOH-I-NOOR HARDTMUTH при виробництві пастелі та інших художніх матеріалів.

Креслярскі інструменти

Креслярські інструменти KOH-I-NOOR мають еталонну точність. Якісний матеріал дозволяє нанести вимірювальну шкалу максимально правильно. Матеріал акрил, з якого виготовлені креслярські інструменти, забезпечує міцність і довгий термін служби. Лазерна насічка шкали гарантує, що шкала не витреться з часом. Усі лінійки й трикутники мають спеціальну грань для креслення тушшю – можна креслити не тільки олівцем, а й тушшю, чорнилом, не боячись зіпсувати креслення.

Отримати прайс-лист ТМ KOH-I-NOOR

Поділитися: