Про бренд KUM

KUM – німецький виробник точилок для школи та офісу, які бездоганно заточують і служать довго.

На перший погляд здається, що заточити олівець – це зовсім не проблема. Адже існує величезна кількість різноманітних точилок. Але купівля нової точилки часто приносить нам розчарування, марно витрачений час, зіпсовані олівці.

Бездоганна німецька якість – це головна складова успіху і популярності точилок KUM протягом вже майже століття.

Компанія була заснована у 1919 році в м. Ерланген (Німеччина) як «Фабрика з виробництва виробів із пластику й металу» (від німецького «Kunststoff&Metallwarenfabrik»). Згодом назва перетворилася в абревіатуру KUM і стала ім’ям відомої у всьому світі компанії.

KUM сьогодні – це майже 100 років досвіду у виробництві високоякісних точилок. З кожним роком накопичені знання і досвід дозволяють компанії KUM вдосконалювати технології та освоювати нові напрямки, такі, як товари для лівшів, креслярське та письмове приладдя, художні пензлі.

Точилки KUM заточують краще!

Лезо виготовлено з високовуглецевої сталі, твердість якої перевищує твердість підшипників. Гострота леза точилок KUM порівнянна з гостротою бритви. Лезо зафіксовано абсолютно нерухомо завдяки надійному гвинтовому кріпленню. Леза KUM не плоскі, а злегка зігнуті. KUM – єдиний виробник у світі, який використовує леза такої форми!

KUM прослужить довше!

Для захисту лез застосовуються три ретельно розроблені операції: полірування, ультразвукова очистка та покриття маслом. Такий захист діє роками і забезпечує довговічність точилок.

Постійний контроль якості!

Власне виробництво всіх складових частин продукції KUM (виняток становить лише гвинт для кріплення леза) і контроль якості на всіх етапах забезпечують ідеальну сумісність деталей.

KUM неможливо сплутати!

На кожному лезі є маркування KUM, що дозволяє безпомилково обрати оригінальні високоякісні точилки.

Ключ до успіху компанії KUM – легендарна німецька якість і постійні інновації. Практично всі компоненти продукції, включаючи ливарні форми і обладнання, розробляються і виготовляються компанією самостійно, що забезпечує ідеальну точність і контроль якості. Компанія KUM має найбільшу кількість винаходів і патентів серед усіх виробників точилок.

Німецькі точилки KUM – бездоганно заточують олівці і служать довго!

Точилки

Точилки KUM вже протягом майже 100 років виробляються в Німеччині. Точилки KUM заточують краще завдяки надгострим зігнутим лезам, їх міцному закріпленню, а також максимальній точності корпусу. Точилки KUM служать довше, тому що при виробництві корпусу використовуються міцні матеріали (первинний пластик або магній), надгострі леза проходять спеціальну обробку і вкриваються маслами, що запобігає корозії. Точилки KUM безпечні, не містять токсичних речовин, відповідають європейському стандарту EN71.

Товари для лівшів

Вже багато років компанія KUM виробляє продукцію для лівшів. Доведено, що у Європі 15-20% населення – лівші. Компанія KUM враховує їх особливості та потреби для того, щоб допомогти дітям-лівшам успішніше вчитися, а дорослим краще працювати і комфортніше себе почувати в повсякденному житті. Особливість точилок для лівшів KUM – перевернуте в іншу сторону лезо, що дозволяє обертати олівець у зручному для себе напрямку. Завдяки цьому рука не втомлюється, олівець заточується легко і швидко, а грифель не обламується. В ножицях KUM леза закріплені навпаки, що гарантує зручність використання: папір не рветься і не заламується, чітко видно лінію розрізу. Завдяки постійним інноваціям KUM утвердився як фахівець в області розробок продукції для лівшів.

Ергономічні тримачі

Ергономічні тримачі Sattler Grip і Pencil Grip ідеально підходять для навчання письму. Ергономічні тримачі особливо необхідні малюкам-першокласникам: з їх допомогою дитина швидко навчиться правильно тримати ручку або олівець, її рука не буде втомлюватися, що значно полегшить процес письма і допоможе сформувати гарний почерк.

Косметичні точилки

Косметичні точилки – особлива гордість компанії KUM. За допомогою косметичної точилки KUM можна легко заточити будь-який косметичний олівець. При цьому, що дуже важливо, точилка формує бездоганну форму грифеля. Завдяки цьому лінія виходить досить тонкою, при цьому олівець не пошкоджує ніжну шкіру губ або очей. Компанія KUM виробляє косметичні точилки для багатьох всесвітньо відомих компаній.

Отримати прайс-лист ТМ KUM

Поділитися: