Про бренд BRUNNEN

Компанія Baier & Schneider – один з найбільших виробників щоденників у Європі.

20 мільйонів покупців щорічно обирають щоденники BRUNNEN. Щоденники BRUNNEN – надійний, стильний і функціональний інструмент планування, який зберігає ідеальний і бездоганний вигляд протягом 365 днів.

5 ПРИЧИН ОБРАТИ BRUNNEN

  • BRUNNEN – це легендарна німецька якість. Кожен щоденник з гордістю носить маркування «Made in Germany», яке є символом і гарантією еталонної якості
  • BRUNNEN – всесвітньо відомий престижний бренд. Щоденники BRUNNEN продаються більш, ніж у 70 країнах світу.
  • BRUNNEN – це європейські норми екологічного виробництва
  • BRUNNEN – висока функціональність, стиль і зручність кожної моделі. Щоденники виготовлені з європейського паперу вищої якості, елементи кожної моделі продумані з німецькою точністю і педантичністю. Колекція щоденників щорічно оновлюється з урахуванням нових трендів у моделях, обкладинках і кольорах
  • BRUNNEN – це унікальна пропозиція в області брендування і персоналізації щоденників: безкоштовне макетування корпоративних щоденників, бездоганна якість тиснення.

Щоденники

Щоденники BRUNNEN – це легендарна німецька якість і точність планування.

Ви можете обрати щоденник як у класичній бізнес-обкладинці, так і яскравій ексклюзивній. Щоденники виконані у зручному класичному форматі «день на сторінці», виготовлені з європейського високоякісного паперу.

Щоденники BRUNNEN – незамінний атрибут ефективного планування завдяки еталонній якості виконання і ретельно продуманим елементам.

Щотижневики

Щотижневики BRUNNEN виконані у форматі «тиждень на розвороті». Це дозволяє легко і зручно планувати завдання на увесь тиждень. Відривні куточки, додаткові перфоровані сторінки роблять процес використання щотижневика ще більш комфортним. Щотижневики мають інформаційний блок українською мовою. В колекції BRUNNEN представлені як бізнес-щотижневики у класичних кольорах і обкладинках, так і яскраві компактні моделі.

Однією з найпопулярніших моделей є щотижневик Смарт. Його головна перевага – щотижневик і блокнот в одній моделі, що дозволяє одночасно планувати і записувати велику кількість додаткової інформації.

Планінги

Преміальний класичний планінг – горизонтальний щотижневик – зручний і незамінний помічник у плануванні на робочому місці. Виготовлений у Німеччині, на виробництві з віковою історією та сімейними традиціями.

Вироблений з європейського білого паперу з одноколірним делікатним сірим друком. Має інформаційний блок українською мовою, формат «тиждень на розвороті». Є втіленням німецької якості, точності й технологій.

Дана модель ідеально підходить для керівників та офісних працівників, яким необхідно наочно бачити розклад завдань на увесь тиждень.

BOUFFANTS & BROKEN HEARTS (BBH) від Kendra Dandy

Нове партнерство між BRUNNEN та художницею-дизайнеркою Кендрою Денді точно сподобається мілленіалам та представникам покоління Z. Яскрава, сучасна і еклектична колаборація — те, що потрібно в 2020 році. Її характерні багатошарові малюнки ідеально доповнили до класичного стилю BRUNNEN.

Художниця черпає натхнення в грайливому характері 60-х, віддаючи данину незвичайним дизайнерським рішенням. Культова епоха знайшла нове втілення в сучасному світі. Ніжні пастельні кольори перекликаються з яскравими деталями, а безліч невеликих малюнків, що повторюються, утворюють стильний патерн.

Лімітовану колекцію німецьких щоденників BRUNNEN вже можна придбати на полицях магазинів. Впевнені, що таким бренд ви ще не бачили.

Каталог BRUNNEN

Брендовані щоденники з тисненням

Ви можете замовити брендовані щоденники BRUNNEN з тисненням.

Завдяки еталонній німецькій якості, функціональності і бездоганному стилю BRUNNEN є відмінним варіантом корпоративного щоденника.

На сайті brunnen.com.ua Ви можете обрати модель та колір щоденника, що найбільш відповідає корпоративному стилю компанії, а також за допомогою зручного онлайн-додатку – створити свій власний унікальний макет.

Ми гарантуємо бездоганну якість тиснення щоденників німецької фольгою KURZ. Ви можете замовити сліпе тиснення логотипу, тиснення золотою або срібною фольгою, кольорове тиснення.

Отримати прайс-лист ТМ Brunnen

Поділитися:

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN