Про бренд BRUNNEN

Компанія Baier & Schneider – один з найбільших виробників щоденників у Європі.

20 мільйонів покупців щорічно обирають щоденники BRUNNEN. Щоденники BRUNNEN – надійний, стильний і функціональний інструмент планування, який зберігає ідеальний і бездоганний вигляд протягом 365 днів.

5 ПРИЧИН ОБРАТИ BRUNNEN

  • BRUNNEN – це легендарна німецька якість. Кожен щоденник з гордістю носить маркування «Made in Germany», яке є символом і гарантією еталонної якості
  • BRUNNEN – всесвітньо відомий престижний бренд. Щоденники BRUNNEN продаються більш, ніж у 70 країнах світу.
  • BRUNNEN – це європейські норми екологічного виробництва
  • BRUNNEN – висока функціональність, стиль і зручність кожної моделі. Щоденники виготовлені з європейського паперу вищої якості, елементи кожної моделі продумані з німецькою точністю і педантичністю. Колекція щоденників щорічно оновлюється з урахуванням нових трендів у моделях, обкладинках і кольорах
  • BRUNNEN – це унікальна пропозиція в області брендування і персоналізації щоденників: безкоштовне макетування корпоративних щоденників, бездоганна якість тиснення.

Щоденники

Щоденники BRUNNEN – це легендарна німецька якість і точність планування.

Ви можете обрати щоденник як у класичній бізнес-обкладинці, так і яскравій ексклюзивній. Щоденники виконані у зручному класичному форматі «день на сторінці», виготовлені з європейського високоякісного паперу.

Щоденники BRUNNEN – незамінний атрибут ефективного планування завдяки еталонній якості виконання і ретельно продуманим елементам.

Щотижневики

Щотижневики BRUNNEN виконані у форматі «тиждень на розвороті». Це дозволяє легко і зручно планувати завдання на увесь тиждень. Відривні куточки, додаткові перфоровані сторінки роблять процес використання щотижневика ще більш комфортним. Щотижневики мають інформаційний блок українською мовою. В колекції BRUNNEN представлені як бізнес-щотижневики у класичних кольорах і обкладинках, так і яскраві компактні моделі.

Однією з найпопулярніших моделей є щотижневик Смарт. Його головна перевага – щотижневик і блокнот в одній моделі, що дозволяє одночасно планувати і записувати велику кількість додаткової інформації.

Планінги

Преміальний класичний планінг – горизонтальний щотижневик – зручний і незамінний помічник у плануванні на робочому місці. Виготовлений у Німеччині, на виробництві з віковою історією та сімейними традиціями.

Вироблений з європейського білого паперу з одноколірним делікатним сірим друком. Має інформаційний блок українською мовою, формат «тиждень на розвороті». Є втіленням німецької якості, точності й технологій.

Дана модель ідеально підходить для керівників та офісних працівників, яким необхідно наочно бачити розклад завдань на увесь тиждень.

Каталог BRUNNEN

Брендовані щоденники з тисненням

Ви можете замовити брендовані щоденники BRUNNEN з тисненням.

Завдяки еталонній німецькій якості, функціональності і бездоганному стилю BRUNNEN є відмінним варіантом корпоративного щоденника.

На сайті brunnen.com.ua Ви можете обрати модель та колір щоденника, що найбільш відповідає корпоративному стилю компанії, а також за допомогою зручного онлайн-додатку – створити свій власний унікальний макет.

Ми гарантуємо бездоганну якість тиснення щоденників німецької фольгою KURZ. Ви можете замовити сліпе тиснення логотипу, тиснення золотою або срібною фольгою, кольорове тиснення.

Отримати прайс-лист ТМ Brunnen

Поділитися: