Про бренд Centropen

70-річна традиція Centropen служить основою створення лідируючої компанії зі світовим ім'ям, що займається розробками, виробництвом і продажем шкільного та канцелярського приладдя, а також аналогічних виробів для промислового використання.

Письмо, креслення, малювання, позначення і виділення написів виробами Centropen пропонує клієнтам ефективний і якісний спосіб комунікації.

При цьому значна увага приділяється, насамперед, області розробок нових виробів, завданням яких є задоволення постійно зростаючих вимог споживача. Результатом складних технологічних процесів є абсолютно новий погляд на користування приладдям для письма та малювання. Здоровий спосіб письма – ці три слова є однією з рушійних сил у діяльності розробників та дизайнерів Centropen.

Історія компанії «Centropen»

 • На початку 1940 р. два дачицьких підприємця вирішили спільно виробляти чорнильні авторучки; згодом, 27 серпня 1940 р. їм для обраної ними діяльності була видана підприємницька ліцензія: «виробництво чорнильних авторучок та технічних олівців – пресування і шприцювання пластичних мас».
 • У січні 1941 р. у Дачиці було розпочато виробництво чорнильних авторучок. Тоді вироби виготовлялися з використанням великої частки ручної праці. Першим таким виробом стала чорнильна авторучка з назвою «STENO».
 • У 1950 р. кількість працівників досягла 140 осіб.
 • У 1962 р. на дачицькому підприємстві було вироблено вже 2 370 000 шт. чорнильних авторучок і 70 видів інших виробів.
 • У другій половині 60-х рр. в Японії було винайдено новий засіб для письма, який швидко поширився по всьому світу – фломастер, відомий під скороченою назвою «fix».
 • З 1967 р. дачицький завод починає освоювати виробництво фломастерів. Протягом першого року було вироблено 250 000 фломастерів. Разом із цим у лабораторії підприємства йшли розробки власної технології виробництва резервуарів і чорнила. І через 20 років були створені технології та здійснена повна заміна імпорту фломастерів. На основі дитячого фломастера поступово був розроблений цілий ряд подальших виробів – виділителі, маркери, лайнери, ролери, перманентні маркери і т.д.
 • У 70-ті роки майже 550 працівників стали виробляти щодня 15 000 – 20 000 авторучок і 300 000 фломастерів. Дачицький завод став монопольним постачальником деякого приладдя для письма для всієї Східної Європи.
 • У 1985 р. з’являється перший лайнер.
 • У 90-ті роки починається виробництво нових дитячих фломастерів (арт. 7790 – Пінгвін), а на ринку з’являється новинка – авторучка «Tornado».
 • У 1998 р. кількість працівників сягає рекордного показника 628 осіб.
 • У перші роки XXІ століття спрямовує свої зусилля на інновації, розроблені на підставі рекомендацій педіатрів. У процесі взаємного співробітництва виникає думка щодо ергономічного захоплення пишучого засобу, тобто трикутної форми частини для тримання у всього дитячого, а згодом також у канцелярського, письмового і креслярського приладдя. Нова думка найбільш яскраво проявилася у конструкції нової серії канцелярських ролерів та лайнерів під комерційною назвою “ERGO”.

За 70 років ТМ Centropen стала гарантією якості продукції, сучасного дизайну, нешкідливості для здоров’я, а також високого технічного і технологічного рівнів.

Характеристики маркера Centropen

 • Маркери Centropen з волокнистим пишучим вузлом, який забезпечує насичений слід, не вимагає натискання на маркер і не дряпає поверхню.
 • Корпус маркерів зроблений із поліпропілену.
 • Стійкий до деформацій і розломів, зберігає пишучі властивості маркерів тривалий час.
 • Високоякісне чорнило, виготовлене за власними унікальними рецептами, бездоганно справляється зі своїм призначенням.
 • Пишучий вузол надійно зафіксований, що не дозволяє йому вдавлюватися і деформуватися навіть при сильному натисканні.

Білий перманентний маркер

Білі маркери — унікальний продукт. З одного боку, вони поєднують у собі всі характеристики перманентних маркерів: можливість нанесення написів на різні поверхні, стійкість сліду, витривалість напису. З іншого боку, чорнило у цього маркера — на водній основі. Це означає: відсутність запаху і слід чорнила не просочується крізь папір.
Таким чином, білі перманентні маркери Centropen можуть використовуватися і як звичайні перманентні маркери (особливо на темних поверхнях), і як маркери для оформлювальних робіт, зокрема для підписування і оформлення листівок, малювання і для всього, що підкаже фантазія.

Спеціальні маркери

Варто тільки взяти в руки маркери Silver і Gold,
як тут же захочеться їх застосувати: підписати листівку близькій людині, оформити рамку для фотографій, зробити новорічні прикраси, оформити елементи інтер’єру… Все це і набагато більше можливо з цими маркерами.

Чорнило маркерів Silver&Gold — на водній основі, а значить не просочується крізь папір. У той же час слід маркера насичений, перманентний на негладких поверхнях, так що застосовувати його можна не тільки на папері, а й на пластику, дереві, кераміці та інших матеріалах.

Компанія Centropen виробляє маркери Silver&Gold з двома видами пишучих вузлів:

 • тонкий пишучий вузол 1 мм дозволяє робити написи і промальовувати дрібні деталі;
 • товщий пишучий вузол 1,5-3 мм підходить для більших робіт і малюнків.

Фломастери

Компанія Centropen — один із лідерів серед виробників фломастерів. Одна з причин популярності фломастерів Centropen — це бездоганна якість, яку перевірено часом, і безпека, підтверджена реальними показниками.

Тестуванням характеристик фломастерів та безпеки їх використання в компанії Centropen займається окремий підрозділ — лабораторія, де досліджуються різні критерії якості продукції.

Переваги фломастерів:

 • Яскраві насичені кольори: волокнистий пишучий вузол залишає яскравий слід, пише м’яко і не дряпає папір.
 • Чорнило, що легко стирається: змивається з рук теплою водою і легко відпирається при температурі 60°С.
 • Фломастери служать довго: вони не висихають без ковпачка 10 днів, а корпус з поліпропілену забезпечує термін придатності до 5 років!
 • Фломастери безпечні для дітей: відповідають європейським стандартам EN-71, ISO 11540, NFS 51-2054, вентильований ковпачок.

Отримати прайс-лист ТМ Centropen

Поділитися: