Про бренд Edding

Підприємство Edding засноване у 1960 році. У ті роки було великим ризиком зробити ставку на виробництво відносно нового приладу – маркера. Принцип дії був тільки що винайдений, і новий прилад не користувався великою популярністю. Це був колосальний ризик, однак два молодих підприємця з Гамбурга – Еддінг і Ледерман пішли на цей ризик і виграли.

Сьогодні edding – беззаперечний лідер у Європі. Про популярність говорить те, що ця назва стала загальною, і в Німеччині, наприклад, усі маркери просто називають «еддінгами».

Edding – єдиний виробник маркерів у світі, що пропонує такий широкий спектр маркерів загального і спеціального призначення і постійно веде розробки у цьому напрямку.

Світовий досвід промислового маркування ретельно збирається і вивчається у лабораторіях підприємства, і зусиллями видатних хіміків, технологів, інженерів народжуються революційні продукти. Блискучі ідеї, такі як «ультрафіолетовий маркер», «силіконовий маркер», «аерокосмічний маркер» і багато інших належать фірмі edding.

Особлива увага приділяється контролю якості продукції. Виробництво сертифіковане відповідно до вимог міжнародних стандартів системи управління якістю DIN EN ISO 9001.

Європейські промислові гіганти, такі як Mercedes, Boeing, British Aerospace використовують маркери edding на різних стадіях виробничого циклу.

В Україні ТМ edding відома з 2000-х років і широко застосовується у різних галузях промисловості та професійної діяльності.

СОТНІ ПІДПРИЄМСТВ ВЖЕ ОЦІНИЛИ ЇЇ ЯКІСТЬ І ДЛЯ БАГАТЬОХ ІЗ НИХ МАРКЕРИ EDDING СТАЛИ НЕЗАМІННИМ ІНСТРУМЕНТОМ.

Спеціальні маркери №1 у світі

  • Чорнило зі спеціальним складом ідеально справляється зі своїм призначенням, з часом не псує поверхню; підвищена світло- і водостійкість
  • Служать довго: корпус із поліпропілену або алюмінію, зносостійкий пишучий вузол (акрил), що не вдавлюється
  • Безпечні: чорнило без різкого запаху, не містить толуолу і ксилену; вентильований ковпачок; безпечні для навколишнього середовища
  • Великий вибір спеціальних маркерів — для різних сфер діяльності, промисловості та виробництва.

Кількість маркерів edding обчислюється мільйонами. Їх якість розширює межі уявлення про можливості застосування маркера.

Лакові маркери: максимальна стійкість

Якщо напис повинен бути зроблений раз і назавжди – без лак-маркерів edding не обійтися.
Завдяки яскравості і високій покриваючій здатності чорнила лак-маркери ідеальні для написів практично на будь-яких поверхнях: на склі, металі, дереві, пластику, папері і т.д. Слід чорнила відмінно лягає як на гладкі, так і на шорсткі поверхні, а також на темні та прозорі поверхні і надійно фіксується на них.

Практично на усіх видах поверхонь слід лак-маркера edding має дуже високі показники зносостійкості. Термостійкість — до +400 °С (жовтий, білий, срібний кольори — до +1000 °С).

Чорнило не містить толуолу і ксилолу — небезпечних для здоров’я речовин.

Лакові маркери edding бездоганно впораються з маркуванням як у виробничих цілях, так і для дизайнерських і оформлювальних робіт.

Ремонт та догляд за будинком

Необхідні оптимальні рішення для дрібних ремонтних робіт?

Для того, щоб надати кахельним швам свіжий вигляд, продовжити термін служби гумових деталей (у машині, холодильнику, склопакетах і т.д.), позбутися від подряпин на меблях, відтепер немає необхідності звертатися до фахівців. Маркери edding допоможуть отримати першокласні результати навіть непрофесіоналам.

Просто. Швидко. Довговічно.

Офісні маркери edding: якість понад усе

Той, хто бажає домогтися успіху, неохоче витрачає час на дрібниці. Тому ми пропонуємо надійні й довговічні офісні маркери edding.

Скрізь – у шкільному класі, на офісному столі, під час бізнес-презентації – маркери edding стануть незамінними і безвідмовними помічниками.

Спробуйте! Одного разу скориставшись якісними продуктами edding, ви будете користуватися ними знову і знову.

Крейдяні маркери WINDOW

Особливість крейдяних маркерів edding — чорнило на основі розведеної крейди. Завдяки високій концентрації крейдяних частинок, слід маркерів добре лягає на темну, світлу і прозору поверхню, залишаючи густу, щільну лінію. З будь-якої гладкої поверхні добре стирається сухою губкою, з шорсткої поверхні — видаляється водою.

Крейдяний маркер призначений для нанесення написів, оформлення, декорування вікон, скла, темних дошок, кераміки, пластику, плівок та інших щільних поверхонь. Багато магазинів, супермаркети, кафе вже використовують крейдяні маркери edding для нанесення інформації на пластикові або картонні цінники в торгових залах. За допомогою крейдяних маркерів edding легко створити свій неповторний, фірмовий стиль.

Отримати прайс-лист ТМ Edding

Поділитися: