Життя VIVAT

Що таке робота? Іменник жіночого роду, що складається з 6 літер. Середня річна тривалість — близько 2000 годин. Це приблизно 250 робочих днів на рік.

Це тільки узагальнені цифри і середньостатистична фабула. А що таке «робота в VIVAT»?

Можливість захоплюючого професійного зростання в затишній і дружній обстановці. Приблизно дві тисячі годин на рік продуктивної реалізації своїх талантів. П’ять ранкових підйомів на тиждень, коли, прокидаючись, хочеться радісно підспівувати будильнику. Чотири з хвостиком тижні в місяць, коли не потрібно викреслювати дні до вечора п’ятниці.

Ми розриваємо шаблони і розвінчуємо міфи про офісне життя. Тому що знаємо один важливий секрет. Тільки щасливі, здорові і натхнені люди можуть досягати космічних результатів. Ми просто звикли все робити з любов’ю і вже не можемо інакше.

А тепер трохи відкриємо завісу таємничості і детальніше розповімо про те, як живе наша Компанія та як проходять наші робочі будні.

Турбота про здоров’я

За статистикою людина проводить 50% активного часу на роботі. Для нас важливо, щоб цей час сприятливо впливав на здоров’я і настрій.

Наш офіс — в самому серці Чернігова. Сюди зручно добиратися. А головне — сюди хочеться приходити.

А як інакше? Адже в наших стінах завжди панує атмосфера гармонії і продуктивності.

Робота в задоволення — це  коли не втомлюється спина і не перенапружуються очі. Тому у наших співробітників зручні робочі місця з анатомічними стільцями і правильно підібраним освітленням.

Кухня обладнана всім необхідним, щоб приготувати здорову їжу і з задоволенням поспілкуватися.

Поруч з офісом — зелені парки і фонтани, тому в будь-який момент можна надихнутися чарівним видом з вікна і провести перерву на мальовничій галявині на свіжому повітрі.

У кількох місцях офісу є кімнати, де в обідню перерву можна зайнятися йогою або навіть солодко подрімати, щоб відновити сили.

У всіх наших офісах — смачна кава, просто так.

В кінці кожного тижня — вітамінний день. Підзаряжаємося енергією фруктів. Це смачно і корисно.

Наші сім’ї

У будівлі нашого офісу є дитячий центр розвитку «Орігамі». Дуже зручно — дорогою на роботу привезти або забрати дитину з гуртка.

Щороку ми влаштовуємо свято для діток наших співробітників, які йдуть в перший клас. З подарунками, розвагами та частуванням.

Ми підтримуємо один одного не тільки по роботі, але і в повсякденному житті. У складі соціального пакета співробітника є виплати в зв’язку з весіллям, народженням дитини. Завжди допомагаємо людині в разі складних життєвих ситуацій.

Ми дбаємо про тих, кого любимо.

Навчання і розваги

Для нас важливо забезпечувати розвиток співробітників. Тому Компанія організовує і оплачує навчання, участь в різноманітних тренінгах та конференціях. Також у ВІВАТ є бібліотека. В ній — книги для роботи і для саморозвитку.

День народження VIVAT — привід зібратися колективом, повеселитися, поспілкуватися, відпочити на природі і зарядитися приємними відчуттями.

Екскурсії, поїздки — це можливість дізнатися і побачити нове, отримати враження і задоволення. Ми робили це раніше і плануємо організовувати такі заходи для співробітників та їх сімей в 2021.

Ми — за приємні емоції, любимо бачити щасливі обличчя, дарувати любов. Тому часто прикрашаємо офісний простір, даруємо приємності до свят — все для посмішок і теплоти сердець.

Поділитися: