Our life

VIVAT LIFESTYLE

Like in any big company our employees are very diverse. Even though they are of different views and professions, education and experience, each is an expert in what he/she does. We are all united by our passion for stationery, out desire to achieve top results, care about our colleagues, clients and consumers.

We treat each other with respect and appreciate everyone’s contribution.

People is our main value!

OFFICE

Our office space enhances task fulfillment. The interior is designed in white colors, workplaces are ergonomic and well-lit, there are inspiring paintings and installations in the halls.

You can enjoy a beautiful park view and Gapchinska mural just looking out of the window.

Турбота про здоров’я

За статистикою людина проводить 50% активного часу на роботі. Для нас важливо, щоб цей час сприятливо впливав на здоров’я і настрій.

Наш офіс — в самому серці Чернігова. Сюди зручно добиратися. А головне — сюди хочеться приходити.

А як інакше? Адже в наших стінах завжди панує атмосфера гармонії і продуктивності.

Робота в задоволення — це  коли не втомлюється спина і не перенапружуються очі. Тому у наших співробітників зручні робочі місця з анатомічними стільцями і правильно підібраним освітленням.

Кухня обладнана всім необхідним, щоб приготувати здорову їжу і з задоволенням поспілкуватися.

Поруч з офісом — зелені парки і фонтани, тому в будь-який момент можна надихнутися чарівним видом з вікна і провести перерву на мальовничій галявині на свіжому повітрі.

У кількох місцях офісу є кімнати, де в обідню перерву можна зайнятися йогою або навіть солодко подрімати, щоб відновити сили.

У всіх наших офісах — смачна кава, просто так.

В кінці кожного тижня — вітамінний день. Підзаряжаємося енергією фруктів. Це смачно і корисно.

Наші сім’ї

У будівлі нашого офісу є дитячий центр розвитку «Орігамі». Дуже зручно — дорогою на роботу привезти або забрати дитину з гуртка.

Щороку ми влаштовуємо свято для діток наших співробітників, які йдуть в перший клас. З подарунками, розвагами та частуванням.

Ми підтримуємо один одного не тільки по роботі, але і в повсякденному житті. У складі соціального пакета співробітника є виплати в зв’язку з весіллям, народженням дитини. Завжди допомагаємо людині в разі складних життєвих ситуацій.

Ми дбаємо про тих, кого любимо.

Навчання і розваги

Для нас важливо забезпечувати розвиток співробітників. Тому Компанія організовує і оплачує навчання, участь в різноманітних тренінгах та конференціях. Також у ВІВАТ є бібліотека. В ній — книги для роботи і для саморозвитку.

День народження VIVAT — привід зібратися колективом, повеселитися, поспілкуватися, відпочити на природі і зарядитися приємними відчуттями.

Екскурсії, поїздки — це можливість дізнатися і побачити нове, отримати враження і задоволення. Ми робили це раніше і плануємо організовувати такі заходи для співробітників та їх сімей в 2021.

Ми — за приємні емоції, любимо бачити щасливі обличчя, дарувати любов. Тому часто прикрашаємо офісний простір, даруємо приємності до свят — все для посмішок і теплоти сердець.

Share: