Про бренд GoPack

Бренд GoPack створює комфортні сучасні шкільні рюкзаки та міські моделі для повсякденного використання. Стильні та доступні базові моделі для дітей та дорослих. Наші рюкзаки – ідеальний вибір для практичних і ощадливих мам, тінейджерів зі стрімкою зміною переваг і любителів різноманітності в аксесуарах. GoPack – виробник модних бюджетних рюкзаків європейської якості.

Що особливого в рюкзаках GoPack:

Актуальні дизайни. Щороку ми представляємо нову колекцію рюкзаків, яка відповідає самим свіжим світовим трендам вуличної і шкільної моди. Затребувані кольору і популярні форми; модні обробки і стильний декор. GoPack – органічне поєднання благородної простоти і бездоганного стилю.

Лаконічний функціонал. Співвідношення зручності і функціональності одночасно комфортне та небагатослівне. Рюкзаки GoPack відрізняються вивіреною і ретельно продуманою організацією простору. Місткі відділення та зручні кишені для гаджетів і дрібниць.

Комфортна конструкція. Зручні анатомічні спинки і м’які лямки; легка вага і ергономічні ручки.

Гідна якість за доступною ціною. Для створення рюкзаків використовуються тільки якісні матеріали і фурнітура. Зносостійкий текстиль, міцні підкладки і плавно працюють блискавки.

У колекції GoPack є рюкзаки для кожного:

  • для молодшої школи;
  • для середньої школи;
  • для старшокласників і студентів;
  • міські моделі.

GoPack – is my pack!

Рюкзаки для молодшої школи (6-8 років)

Вибір першого рюкзака – це відповідальна місія як для батьків, так і для дитини. Адже рюкзак першокласника — це не тільки вірний помічник, але й красивий модний аксесуар. Нехай ваша дитина буде індивідуальною та оригінальною разом з GoPack!

Рюкзаки для старшої школи (13-17+ років)

Різноманітність форм, ідеально підібрані кольори рюкзаків GoPack допоможуть підкреслити індивідуальність як школяра, так і дорослого.
Рюкзаки створені для активного щоденного використання у школі, інституті, на роботі або звичайній міській метушні.

Отримати прайс-лист ТМ GoPack

Поділитися: