Про бренд GoPack

Торгова марка GoPack – бренд, що спеціалізується на виробництві зручних і сучасних молодіжних рюкзаків для щоденного використання в рамках школи та міського дозвілля, а також найбільш затребуваних моделей для школярів молодших класів.

Відмітна риса бренду:

  • актуальні дизайни (щорічне оновлення колекції, відповідно до нових модних тенденцій)
  • лаконічний функціонал
  • гідна якість за доступну ціну

Рюкзаки від торгової марки GoPack обирають економні та практичні мами, підлітки зі швидкою зміною уподобань, любителі різноманітності в аксесуарах.

GoPack – is my pack!

Рюкзаки для молодшої школи (6-8 років)

Вибір першого рюкзака – це відповідальна місія як для батьків, так і для дитини. Адже рюкзак першокласника — це не тільки вірний помічник, але й красивий модний аксесуар. Нехай ваша дитина буде індивідуальною та оригінальною разом з GoPack!

Рюкзаки для середньої школи (9-12 років)

Усі шкільні рюкзаки GoPack мають зручну форму, яка подобається дітям. Рюкзаки на кілька відділень вмістять усі необхідні підручники й зошити.
Кожен рюкзак має неповторний дизайн і малюнок, який зробить школяра індивідуальним.

Рюкзаки для старшої школи (13-17+ років)

Різноманітність форм, ідеально підібрані кольори рюкзаків GoPack допоможуть підкреслити індивідуальність як школяра, так і дорослого.
Рюкзаки створені для активного щоденного використання у школі, інституті, на роботі або звичайній міській метушні.

Рюкзаки міські

Міські рюкзаки Gopack створені для цілеспрямованих і багатозадачних людей. Колекція оновлюється щороку, тому модники знайдуть для себе актуальний дизайн прямо з подіуму, активні користувачі зможуть скористатися новинками у функціоналі або фурнітурі виробу.

З Gopack все просто і надійно!

Отримати прайс-лист ТМ GoPack

Поділитися: