Бізнес VIVAT

VIVAT - 30 РОКІВ УСПІХУ

Ми на ринку з 1992 року, тож маємо за плечима великий досвід, сталевий авторитет та багато напрацювань. За більш ніж 30-річну історію ми пройшли насичений шлях та стали флагманами канцелярського ринку, продовжуючи підкорювати нові вершини. Кожний наш ювілей відкриває нові сторінки.

АСОРТИМЕНТ VIVAT

Спочатку ми спрацювали з Китаєм, та пізніше в наш асортимент увійшли європейські бренди. Наступна віха – створення власних брендів та співпраця з ліцензіарами зі світовим ім’ям. Починаючи з дистрибуції офісних та шкільних товарів, з часом ми самі стали творцями відомих брендів та розробниками нових товарів. Щороку ми розширяємо асортимент товарів, які продаються у багатьох країнах світу.

VIVAT СЬОГОДНІ

VIVAT сьогодні – це не лише провідний постачальник, а й розробник шкільної, офісної та текстильної продукції. Наші товари є практично на кожному робочому столі та на кожній шкільній парті. В світі канцелярії ми розуміємо усе до найменшої дрібниці. Наші пріоритети – це створення та дистрибуція товарів бездоганної якості, надання надійного сервісу та сприяння розвитку бізнесу наших клієнтів.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС

Продаж

Маркетинг

Логістика

Фінанси

HR

IT

Юридичний відділ

Адміністративний відділ

САМЕ ТОМУ VIVAT - ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ. ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ТОВАРУ, ПАРТНЕРСТВА, КЛІЄНТСЬКОГО СЕРВІСУ ТА ТУРБОТИ ПРО КІНЦЕВОГО СПОЖИВАЧА.

Ексклюзивно представляємо світові бренди

Поділитися: