Про бренд Kite

Традиції бренду Kite беруть свій початок з 2007 р. Рік за роком ми завжди дбаємо про наших споживачів, додаємо в скарбничку компанії тренди і нові технології, вдосконалюємо накопичений досвід, втілюючи його в нових колекціях рюкзачной і канцелярської продукції.

Це рюкзаки для дітей початкової школи — Kids, підлітків — Education і серія для цілеспрямованих міленіалів — City. Kite завжди на піку останніх новинок і вимог до продукції. Час диктує свої правила і виклики, і той, хто не буде змінюватися, ризикує залишитися за бортом.

2019 рік став знаменним для компанії. Бренд був успішно сертифікований німецьким інститутом здоров’я і ергономіки IGR. Ключові моделі шкільних рюкзаків 501, 531, 700, 706 і Smart (702 і 720) пройшли складне багатоступеневе тестування IGR, де суворо оцінювалися ортопедичні параметри. Ергономічні ортопедичні рюкзаки Kite є справжніми помічниками для збереження правильної постави у школярів.

Класична бездоганна німецька якість лягає в основу всієї продукції компанії. Заключним акордом є інновації, свіжі ідеї та ліцензії від визнаних світових брендів. Пильна увага приділяється підбору тканин і фурнітури. Матеріали проходять тестування на безпеку для дітей, зносостійкість, вигоряння і розриви. Ми з гордістю представляємо кожен продукт, який виходить під торговою маркою Kite.

Дошкільні рюкзаки

Колекція рюкзаків і сумок для самих маленьких шанувальників бренду Kite – яскрава, якісна і безпечна. Рюкзак Kite – це ще одна улюблена іграшка дитини, з якою він не захоче розлучатися. Збираючись в дитячий сад або групу раннього розвитку, малюк охоче довірить рюкзаку Kite свої найцінніші речі.

Шкільні рюкзаки

Kite — це красиві, функціональні і місткі рюкзаки. Безпечні для здоров’я, бережуть поставу дитини і піклуються про збереження охайного виду шкільного приладдя. З гідністю проходять всі нелегкі випробування шкільного життя, і з честю виходять переможцями. З ними легко виділитися серед однолітків і бути самим стильним учнем.

Рюкзаки для старшої школи

Рюкзаки оснащені анатомічними спинками Ergo Teens і Air Comfort, які мінімізують навантаження на хребет, дарують відчуття комфорту і легкості. Ретельно продумана конструкція рюкзака. Кожному предмету знайдеться своє місце, щоб не витрачати дорогоцінний час на їх пошуки. Молодіжні дизайни сподобаються навіть вимогливим до зовнішнього оформлення підліткам. З Kite легко бути оригінальним.

Отримати прайс-лист ТМ Kite

Поділитися:

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN