Конференція Золотий Kite 2017

Конференція Золотий Kite 2017

15 вересня 2017 року в заміському еко-готелі “Шишкін” під Черніговом пройшла щорічна конференція “Золотий Kite” 2017. Відвідувачі взяли участь в презентації нової колекції рюкзаків Kite та GoPack 2018. Змогли оцінити новий формат та незмінну якість рюкзаків, зразки яких були представлені. Після офіційної частини команда Kite святкувала разом зі своїми клієнтами 10-річчя бренду.

Золотий Kite - це головна подія року для бренду Kite і молодого бренду GoPack, на якій проходять презентації колекцій шкільних та міських рюкзаків. Це показовий захід, на якому можна побачити результат роботи команд за цілий рік.


Команди брендів в цьому році підготувалися по особливому круто! Кожен відвідувач конференції отримував разом зі стандартним набором учасника зручну флешку у вигляді пластикової картки. На ній - актуальна колекція з фотографіями, штрих-кодами та всією необхідною інформацією. Далі на гостей чекав вітальний фуршет, легка джазова музика у виконанні “Bissquit” та можливість поспілкуватись.

Колекція цього року теж була особливою. Компанія серйозно розширила лінійку молодіжних, міських та трендових моделей рюкзаків. Кожна презентація відрізнялась від попередньої. Виступи деяких спікерів доповнювала сучасна хореографія чернігівських танцювальних колективів INSIDE та АЛЬЯНС. Презентатори підготували цілісінькі шоу, деякі навіть перевтілились у підлітків. Дошкільна та шкільна лінійки також відрізнилися - “дорослі” дитячі рюкзаки, м'які вушка та хвостики у якості декору, покращені анатомічні спинки та багато інших принад. Під час обіду у гостей була можливість переключитись, оцінити вже презентовані рюкзаки, обрати фаворитів.

Друга частина конференції була не менш захоплюючою. У 2017 році бренду Kite виповнилося 10 років, а компанії-засновнику даного бренду Vivat Trading - 25 років. З цього приводу було багато приємних привітань, щасливих посмішок та найяскравіших емоцій. Гості насолоджувались живою музикою у виконанні чернігівської вокалістки Алли Гаркуши, сміялись над жартами Дяді Жори, Антона Лірника та Олександра Нетишинського, а також підспівували пісні Ляпіс-98.

Загалом, це були незабутні враження. На щорічних конференціях команда Kite розповідає про безліч важливих змін, але одне із року в рік залишається незмінним - це люди, які роблять улюблену справу, щоб робити світ кращим!

Kite: I can!

Поставити лайк в соцмережах: