Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР

Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР
31.10.2017

19 серпня 2017 року всі співробітники Віват святкували важливу дату. Нам виповнилося 25. Це стало хорошим приводом підбити підсумки та поставити нові цілі.

Ми відзначили колег, що пропрацювали у компанії 10, 15 і 20 років. Відкрили нові таланти і… нагородили головним Оскаром Компанії.

Святкували витончено та яскраво.
Атмосфера була дійсно голлівудська. І на червоній доріжці кожен із нас виглядав як справжня зірка! Фраза “Які ми всі красиві!” – була найпопулярнішою на церемонії.

Традиційно на святі нагородили співробітників, що працюють у Віват 10, 15 і 20 років.
Про кожного юбіляра показали ролик зі спогадами та цікавими історіями. Було дуже цікаво дивитись, як люди росли у нашій компанії. І так зворушливо було слухати їх щирі святкові промови.

Церемонію вели артисти “Дізель шоу” Викторія Булітко та Євген Сморигін. Окрім зіркового конферанса, вони порадували нас яскравими виступами. Віка і Женя навіть написали спеціально для нас пісню.

Найкращі концертні номери були підготовлені нашими ж співробітниками. Стало великим сюрпризом те, наскільки ми всі талановиті.

Головні призери церемонії – Відділ закупівельної логістики. Саме вони отримали головну нагороду церемонії – Золотий Оскар. Тихі та скромні в повсякденному житті, вони змусили всю залу і плакати, і сміятися. Їх кінопрем`єрі, що була знята у стінах компанії, аплодували стоячи!

Кожен вніс свій вклад у це свято. І, завдяки цьому, створилася незабутня атмосфера!

Дякуємо всім за 25 років Віват 🙂

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами