Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР

Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР
31.10.2017

19 серпня 2017 року всі співробітники Віват святкували важливу дату. Нам виповнилося 25. Це стало хорошим приводом підбити підсумки та поставити нові цілі.

Ми відзначили колег, що пропрацювали у компанії 10, 15 і 20 років. Відкрили нові таланти і… нагородили головним Оскаром Компанії.

Святкували витончено та яскраво.
Атмосфера була дійсно голлівудська. І на червоній доріжці кожен із нас виглядав як справжня зірка! Фраза “Які ми всі красиві!” – була найпопулярнішою на церемонії.

Традиційно на святі нагородили співробітників, що працюють у Віват 10, 15 і 20 років.
Про кожного юбіляра показали ролик зі спогадами та цікавими історіями. Було дуже цікаво дивитись, як люди росли у нашій компанії. І так зворушливо було слухати їх щирі святкові промови.

Церемонію вели артисти “Дізель шоу” Викторія Булітко та Євген Сморигін. Окрім зіркового конферанса, вони порадували нас яскравими виступами. Віка і Женя навіть написали спеціально для нас пісню.

Найкращі концертні номери були підготовлені нашими ж співробітниками. Стало великим сюрпризом те, наскільки ми всі талановиті.

Головні призери церемонії – Відділ закупівельної логістики. Саме вони отримали головну нагороду церемонії – Золотий Оскар. Тихі та скромні в повсякденному житті, вони змусили всю залу і плакати, і сміятися. Їх кінопрем`єрі, що була знята у стінах компанії, аплодували стоячи!

Кожен вніс свій вклад у це свято. І, завдяки цьому, створилася незабутня атмосфера!

Дякуємо всім за 25 років Віват 🙂

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше
16.12.2021

Хто випустив собаку? Ой, та тут ціла зграя чарівних чотирилапих!

Знайомтеся: нова серія Kite Dogs Канцтовари Kite здобули славу якісного та надихаючого шкільного приладдя, яке не просто допомагає вчитися і творити, а й надовго заряджає позитивними емоціями. Бренд, який люблять ...
Детальніше
23.09.2021

Майбутнє – це Kite

17 вересня у Києві відбулася подія планетарного масштабу. Учасники конференції Kite 2022 – представники бренду та наші зоряні клієнти – звершили мандрівку у майбутнє. Фантастика? А от і ні. Справжнісінька реальність. Ві...
Детальніше
29.09.2020

KITE – 2021: Тріумф якості, краси і комфорту

18 вересня відбулася найочікуваніша подія в світі канцелярії — Конференція Kite — 2020. Усі присутні на заході відчули силу єдності та магію успіху Kite. Два поверхи столичного конгрес-холу Mercury наповнилися урочистою атмосферою свята.
Детальніше
25.02.2020

Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.
Детальніше
20.02.2020

Компанія ВІВАТ Трейдинг взяла участь у виставці Paperworld у Франкфурті

З 25.01.2020 по 28.01.2020 у Франкфурті (Німеччина) пройшла Міжнародна виставка офісного приладдя та канцелярських товарів Paperworld. У ній взяли участь представники з 67 країн. Наша компанія представила нову колекцію товарів торгових марок Kite та Axent.
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ і познайомитися з нами

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN