ВІВАТ ТРЕЙДІНГ на виставці «Світ Канцелярії 2018»

ВІВАТ ТРЕЙДІНГ на виставці «Світ Канцелярії 2018»
11.04.2018

21-24 березня ми були активно залучені до однієї з головних подій канцелярського ринку: в київському ВЦ «АККО Інтернешнл» проходила виставка «Світ Канцелярії 2018», де компанія «Віват Трейдінг» була представлена масштабним стендом.

Про масштабність самої виставки говорять цифри:

  • 238 торгових марок з 30 країн світу,
  • 25 категорій канцелярської продукції та офісних товарів,
  • понад 2500 м.кв. виставкової площі,
  • понад 60 учасників.

Учасниками були найбільші виробники та імпортери – лідери галузі, одним з яких багато років є компанія «Віват Трейдінг».

Захід вийшов насиченим – це було видно по інтенсивному потоку відвідувачів і великій кількості переговорів. Відчувався оптимістичний настрій учасників ринку: яскраві великі стенди, інноваційні технології, величезна кількість товарів, цікаві новинки.

Наш стенд

«Віват Трейдінг» – одна з успішних і амбітних компаній на ринку, і тому стенд був помітним, просторим і знаходився в центрі виставкової площі. Заходячи всередину, відвідувачі могли відчути себе у легкому та невагомому відокремленому просторі. Головна роль на стенді, звичайно ж, була відведена продукції улюблених брендів: Brunnen (Німеччина), Koh-I-Noor (Чехія), KUM (Німеччина), Centropen (Чехія), edding (Німеччина), Гамма (Росія), Unimax ( Індія), Axent (Німеччина), Delta by Axent (Німеччина), Kite (Німеччина), GoPack (Німеччина). Стійки з рюкзаками з нової колекції та канцелярією, висококласні художні набори, яскраві дисплеї з письмовим приладдям та іншими популярними товарами – усе це можна було роздивитися, потримати і одержати консультацію.

Активності

Участь у виставці такого рівня – це не тільки хороший привід побачитися і поспілкуватися особисто з партнерами і операторами канцелярського ринку, з ключовими клієнтами. Це ще й можливість презентувати асортимент 2018, укласти договори, налагодити нові контакти, розширити клієнтську базу. Цими завданнями займалися наші відділи продажів. Приблизно 70% часу менеджерів і керівників відділів департаменту продажів склали саме заплановані заздалегідь зустрічі та річні переговори.

На стенді були представлені бажані новинки цього року. В усіх, хто заходив до нас на стенд, була можливість оцінити нову красиву розтяжку акварельних олівців ТМ Kite в картонних і подарункових металевих упаковках. Було приємно, що відвідувачі активно цікавилися новинками, із задоволенням фотографувалися з іміджами наших брендів.

У цьому році на виставці яскраво простежувалася тема інновацій. У центрі уваги на стенді компанії «Віват Трейдінг» був великий сенсорний дисплей, де заступник генерального директора Єгор Нємов демонстрував роботу «Кабінету клієнта ВІВАТ». Цей новий інструмент був створений, щоб за допомогою інноваційних технологій і зрозумілого сучасного дизайну зробити співпрацю з нашою компанією ще більш зручною, простою і приємною.

Виставка «Світ Канцелярії 2018» завершилася на позитивній ноті – поставлені завдання успішно виконані, заряд натхнення отримано.

Дякуємо нашим клієнтам і партнерам, а також учасникам і організаторам виставки за продуктивну атмосферу! Нас усіх об’єднало почуття причетності до однієї справи – забезпечення кінцевого споживача гідним вибором канцелярської та рюкзачної продукції.

Бажаємо всім успіхів і хороших продажів!

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

23.09.2021

Майбутнє – це Kite

17 вересня у Києві відбулася подія планетарного масштабу. Учасники конференції Kite 2022 – представники бренду та наші зоряні клієнти – звершили мандрівку у майбутнє. Фантастика? А от і ні. Справжнісінька реальність. Ві...
Детальніше
29.09.2020

KITE – 2021: Тріумф якості, краси і комфорту

18 вересня відбулася найочікуваніша подія в світі канцелярії — Конференція Kite — 2020. Усі присутні на заході відчули силу єдності та магію успіху Kite. Два поверхи столичного конгрес-холу Mercury наповнилися урочистою атмосферою свята.
Детальніше
25.02.2020

Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.
Детальніше
20.02.2020

Компанія ВІВАТ Трейдинг взяла участь у виставці Paperworld у Франкфурті

З 25.01.2020 по 28.01.2020 у Франкфурті (Німеччина) пройшла Міжнародна виставка офісного приладдя та канцелярських товарів Paperworld. У ній взяли участь представники з 67 країн. Наша компанія представила нову колекцію товарів торгових марок Kite та Axent.
Детальніше
21.10.2019

Конференція «Золотий Kite 2019» — знаменна подія у світі канцелярії

13 вересня відбулася щорічна конференція «Золотий Kite», яка вже встигла стати доброю традицією. Зустріч пройшла в розкішному конференц-центрі «Парковий» з приголомшливим видом на безмежні пейзажі Києва.
Детальніше
25.04.2019

Квітнева конференція Віват

4 квітня ми організували паралельно з виставкою "Світ канцелярії" власну конференцію для клієнтів Віват в конгрес-холі Космополіт.
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ і познайомитися з нами