ВІВАТ ТРЕЙДІНГ на виставці «Світ Канцелярії 2018»

ВІВАТ ТРЕЙДІНГ на виставці «Світ Канцелярії 2018»
11.04.2018

21-24 березня ми були активно залучені до однієї з головних подій канцелярського ринку: в київському ВЦ «АККО Інтернешнл» проходила виставка «Світ Канцелярії 2018», де компанія «Віват Трейдінг» була представлена масштабним стендом.

Про масштабність самої виставки говорять цифри:

  • 238 торгових марок з 30 країн світу,
  • 25 категорій канцелярської продукції та офісних товарів,
  • понад 2500 м.кв. виставкової площі,
  • понад 60 учасників.

Учасниками були найбільші виробники та імпортери – лідери галузі, одним з яких багато років є компанія «Віват Трейдінг».

Захід вийшов насиченим – це було видно по інтенсивному потоку відвідувачів і великій кількості переговорів. Відчувався оптимістичний настрій учасників ринку: яскраві великі стенди, інноваційні технології, величезна кількість товарів, цікаві новинки.

Наш стенд

«Віват Трейдінг» – одна з успішних і амбітних компаній на ринку, і тому стенд був помітним, просторим і знаходився в центрі виставкової площі. Заходячи всередину, відвідувачі могли відчути себе у легкому та невагомому відокремленому просторі. Головна роль на стенді, звичайно ж, була відведена продукції улюблених брендів: Brunnen (Німеччина), Koh-I-Noor (Чехія), KUM (Німеччина), Centropen (Чехія), edding (Німеччина), Гамма (Росія), Unimax ( Індія), Axent (Німеччина), Delta by Axent (Німеччина), Kite (Німеччина), GoPack (Німеччина). Стійки з рюкзаками з нової колекції та канцелярією, висококласні художні набори, яскраві дисплеї з письмовим приладдям та іншими популярними товарами – усе це можна було роздивитися, потримати і одержати консультацію.

Активності

Участь у виставці такого рівня – це не тільки хороший привід побачитися і поспілкуватися особисто з партнерами і операторами канцелярського ринку, з ключовими клієнтами. Це ще й можливість презентувати асортимент 2018, укласти договори, налагодити нові контакти, розширити клієнтську базу. Цими завданнями займалися наші відділи продажів. Приблизно 70% часу менеджерів і керівників відділів департаменту продажів склали саме заплановані заздалегідь зустрічі та річні переговори.

На стенді були представлені бажані новинки цього року. В усіх, хто заходив до нас на стенд, була можливість оцінити нову красиву розтяжку акварельних олівців ТМ Kite в картонних і подарункових металевих упаковках. Було приємно, що відвідувачі активно цікавилися новинками, із задоволенням фотографувалися з іміджами наших брендів.

У цьому році на виставці яскраво простежувалася тема інновацій. У центрі уваги на стенді компанії «Віват Трейдінг» був великий сенсорний дисплей, де заступник генерального директора Єгор Нємов демонстрував роботу «Кабінету клієнта ВІВАТ». Цей новий інструмент був створений, щоб за допомогою інноваційних технологій і зрозумілого сучасного дизайну зробити співпрацю з нашою компанією ще більш зручною, простою і приємною.

Виставка «Світ Канцелярії 2018» завершилася на позитивній ноті – поставлені завдання успішно виконані, заряд натхнення отримано.

Дякуємо нашим клієнтам і партнерам, а також учасникам і організаторам виставки за продуктивну атмосферу! Нас усіх об’єднало почуття причетності до однієї справи – забезпечення кінцевого споживача гідним вибором канцелярської та рюкзачної продукції.

Бажаємо всім успіхів і хороших продажів!

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами