Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020
25.02.2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.

Ми тут вперше, але змогли гідно презентувати свою продукцію. Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися зі зразками товарів для школи та офісу.

Захід відкрив можливість залучення нових бізнес-партнерів з азійських ринків і не тільки. Ми представили продукцію брендів Kite та Axent:

  • рюкзаки Kite гідно оцінили за їх яскраві дизайни, ортопедичні властивості, технічні характеристики й співвідношення ціна-якість;
  • шкільна канцелярія та аксесуари привернули до себе увагу відвідувачів не тільки своїм дизайном, але і якістю продукції.
  • Axent продемонстрував канцелярію європейського рівня.

Istanbul Stationery & Office Fair 2020 — це провідна подія галузі та найбільша бізнес-платформа для демонстрації останніх новинок в індустрії товарів для офісу та канцелярії від міжнародних виробників.

Бізнес-майданчик став прекрасною можливістю для розширення ділових контактів виробників і продавців. За 5 днів роботи виставки нам вдалося провести безліч успішних переговорів з чинними та потенційними клієнтами з Туреччини, Азербайджану, Греції, Болгарії та інших країн.

Встановлення корисних контактів та ефективне ділове спілкування принесли комерційну віддачу — відкрили нові горизонти для подальшого розвитку міжнародних взаємин.

Щиро дякуємо гостям нашого стенду за проявлений інтерес до продукції, представленої нашою компанією. Ми задоволені результатом. Сподіваємося на подальшу продуктивну та взаємовигідну співпрацю!

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше
16.12.2021

Хто випустив собаку? Ой, та тут ціла зграя чарівних чотирилапих!

Знайомтеся: нова серія Kite Dogs Канцтовари Kite здобули славу якісного та надихаючого шкільного приладдя, яке не просто допомагає вчитися і творити, а й надовго заряджає позитивними емоціями. Бренд, який люблять ...
Детальніше
23.09.2021

Майбутнє – це Kite

17 вересня у Києві відбулася подія планетарного масштабу. Учасники конференції Kite 2022 – представники бренду та наші зоряні клієнти – звершили мандрівку у майбутнє. Фантастика? А от і ні. Справжнісінька реальність. Ві...
Детальніше
29.09.2020

KITE – 2021: Тріумф якості, краси і комфорту

18 вересня відбулася найочікуваніша подія в світі канцелярії — Конференція Kite — 2020. Усі присутні на заході відчули силу єдності та магію успіху Kite. Два поверхи столичного конгрес-холу Mercury наповнилися урочистою атмосферою свята.
Детальніше
20.02.2020

Компанія ВІВАТ Трейдинг взяла участь у виставці Paperworld у Франкфурті

З 25.01.2020 по 28.01.2020 у Франкфурті (Німеччина) пройшла Міжнародна виставка офісного приладдя та канцелярських товарів Paperworld. У ній взяли участь представники з 67 країн. Наша компанія представила нову колекцію товарів торгових марок Kite та Axent.
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ і познайомитися з нами

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN