Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020
25.02.2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.

Ми тут вперше, але змогли гідно презентувати свою продукцію. Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися зі зразками товарів для школи та офісу.

Захід відкрив можливість залучення нових бізнес-партнерів з азійських ринків і не тільки. Ми представили продукцію брендів Kite та Axent:

  • рюкзаки Kite гідно оцінили за їх яскраві дизайни, ортопедичні властивості, технічні характеристики й співвідношення ціна-якість;
  • шкільна канцелярія та аксесуари привернули до себе увагу відвідувачів не тільки своїм дизайном, але і якістю продукції.
  • Axent продемонстрував канцелярію європейського рівня.

Istanbul Stationery & Office Fair 2020 — це провідна подія галузі та найбільша бізнес-платформа для демонстрації останніх новинок в індустрії товарів для офісу та канцелярії від міжнародних виробників.

Бізнес-майданчик став прекрасною можливістю для розширення ділових контактів виробників і продавців. За 5 днів роботи виставки нам вдалося провести безліч успішних переговорів з чинними та потенційними клієнтами з Туреччини, Азербайджану, Греції, Болгарії та інших країн.

Встановлення корисних контактів та ефективне ділове спілкування принесли комерційну віддачу — відкрили нові горизонти для подальшого розвитку міжнародних взаємин.

Щиро дякуємо гостям нашого стенду за проявлений інтерес до продукції, представленої нашою компанією. Ми задоволені результатом. Сподіваємося на подальшу продуктивну та взаємовигідну співпрацю!

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами