Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора
15.07.2022

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни.

Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому асортименту якісних шкільних рюкзаків та аксесуарів, а також – шкільного приладдя та матеріалів для творчості. Роками він посилено працював над тим, щоб діти могли насолоджуватися максимальним комфортом та отримували задоволення від навчання. Носити зручні наплічники, які дбають про збереження здорової постави. Надихатися яскравою канцелярією, яка заряджає позитивними емоціями. Бо Kite – це не просто товари для школи. Це світоглядне уособлення щасливого дитинства, комфортного навчання, якісного дозвілля.

Місія Kite – це турбота про дітей. Тому в цей важкий час бренд не залишається осторонь спільного горя усієї України та анонсує доброчинну акцію спільно з благодійним фондом «Твоя опора».

Мета акції – допомогти дітям, чиє щасливе дитинство було затьмарене страшними реаліями війни. Ми маємо згуртуватися та надати допомогу тим, хто цього найбільше потребує. Адже наша спільна підтримка може принести багато користі та стати причиною безлічі дитячих посмішок.

Частину коштів від продажу рюкзаків колекції Kite 2022 буде перераховано у фонд «Твоя опора» для допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни.

Купуйте рюкзаки Kite з 15 липня по 15 вересня 2022 року та долучайтеся до доброї справи.

Разом ми зробимо усе, щоб українські діти якнайскоріше повернулися до безтурботного мирного життя в квітучій Україні.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше
16.12.2021

Хто випустив собаку? Ой, та тут ціла зграя чарівних чотирилапих!

Знайомтеся: нова серія Kite Dogs Канцтовари Kite здобули славу якісного та надихаючого шкільного приладдя, яке не просто допомагає вчитися і творити, а й надовго заряджає позитивними емоціями. Бренд, який люблять ...
Детальніше
23.09.2021

Майбутнє – це Kite

17 вересня у Києві відбулася подія планетарного масштабу. Учасники конференції Kite 2022 – представники бренду та наші зоряні клієнти – звершили мандрівку у майбутнє. Фантастика? А от і ні. Справжнісінька реальність. Ві...
Детальніше
29.09.2020

KITE – 2021: Тріумф якості, краси і комфорту

18 вересня відбулася найочікуваніша подія в світі канцелярії — Конференція Kite — 2020. Усі присутні на заході відчули силу єдності та магію успіху Kite. Два поверхи столичного конгрес-холу Mercury наповнилися урочистою атмосферою свята.
Детальніше
25.02.2020

Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.
Детальніше
20.02.2020

Компанія ВІВАТ Трейдинг взяла участь у виставці Paperworld у Франкфурті

З 25.01.2020 по 28.01.2020 у Франкфурті (Німеччина) пройшла Міжнародна виставка офісного приладдя та канцелярських товарів Paperworld. У ній взяли участь представники з 67 країн. Наша компанія представила нову колекцію товарів торгових марок Kite та Axent.
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ і познайомитися з нами

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN