Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора
15.07.2022

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни.

Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому асортименту якісних шкільних рюкзаків та аксесуарів, а також – шкільного приладдя та матеріалів для творчості. Роками він посилено працював над тим, щоб діти могли насолоджуватися максимальним комфортом та отримували задоволення від навчання. Носити зручні наплічники, які дбають про збереження здорової постави. Надихатися яскравою канцелярією, яка заряджає позитивними емоціями. Бо Kite – це не просто товари для школи. Це світоглядне уособлення щасливого дитинства, комфортного навчання, якісного дозвілля.

Місія Kite – це турбота про дітей. Тому в цей важкий час бренд не залишається осторонь спільного горя усієї України та анонсує доброчинну акцію спільно з благодійним фондом «Твоя опора».

Мета акції – допомогти дітям, чиє щасливе дитинство було затьмарене страшними реаліями війни. Ми маємо згуртуватися та надати допомогу тим, хто цього найбільше потребує. Адже наша спільна підтримка може принести багато користі та стати причиною безлічі дитячих посмішок.

Частину коштів від продажу рюкзаків колекції Kite 2022 буде перераховано у фонд «Твоя опора» для допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни.

Купуйте рюкзаки Kite з 15 липня по 15 вересня 2022 року та долучайтеся до доброї справи.

Разом ми зробимо усе, щоб українські діти якнайскоріше повернулися до безтурботного мирного життя в квітучій Україні.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами