Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі
19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Insights-X – це щорічний торговий ярмарок, який щоосені проходить у мальовничому Нюрнберзі. На ньому зосереджуються виробники канцелярських товарів з усього світу. Це місце зустрічі брендів-гігантів, а також представників малого та середнього бізнесу, які обмінюються досвідом та демонструють свої досягнення. Insights-X – це не просто виставка, а й важлива платформа для демонстрації напрацювань канцелярських компаній.

Учасники заходу представляють тренди та інноваційні продукти у сферах офісу, школи та хобі. Формат виставки дозволяє поринути  у захоплюючий світ канцелярських товарів та поділитися власними здобутками у цій сфері.

Компанія VIVAT представила продукцію трьох флагманських брендів

Цьогоріч виставка проходила 11-14 жовтня. Компанія VIVAT представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack. Адже ми прагнемо, щоб люди по всьому світу мали можливість використовувати комфортні рюкзаки та високоякісні канцелярські товари, отримуючи при цьому максимум задоволення та користі.

Компанія встановила контакти з новими клієнтами для реалізації нашої продукції. Ми неперервно працюємо над розвитком VIVAT та підтримкою економіки України.

  • Kite. На виставці були представлені ортопедичні рюкзаки, шкільні текстильні аксесуари та креативне канцелярське приладдя. Відвідувачі заходу на власні очі переконалися в чудовій якості, модних дизайнах та ергономічності виробів. Центральні продукти бренду – наплічники, які допомагають підтримувати правильну поставу у дітей. Канцелярія Kite – це набагато більше, ніж просто шкільні речі. Це товари, які мотивують і надихають учнів.
  • Асортимент Axent включає широкий вибір стильних і якісних офісних товарів. Захоплюючий вибір, інноваційні рішення, бездоганна функціональність. Продукція Axent робить офісне життя комфортним, приємним та зручним. Бренд відмінно поєднує стриманий бізнес-стиль з емоційними дизайнерськими рішеннями, але незмінною лишається традиційна висока якість.
  • Стенд GoPack привертав погляди модними та комфортними рюкзаками з середнього цінового діапазону. Аксесуари для молодших школярів, підлітків та молоді відрізняються зручністю конструкції та модним привабливим оформленням.

Виставка Insights-X 2023 пройшла яскраво та продуктивно. І тепер продукція представлених компанією VIVAT брендів стане ще популярнішою та затребуванішою у світі.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами