Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.

Війна росії проти України забрала в цих дітей найдорожче: батьків. Їхні найрідніші люди пожертвували власним життям, боронячи свободу України, її незалежність, мир та безпеку. І наша мета – зробити все можливе, щоб діти наших героїв, не втратили увагу, турботу та підтримку.  Діти, які самі стали героями, переживши недитячі випробування. Діти, які мають бути щасливими попри все. Згуртуймося та подаруймо їм свою підтримку!


В рамках цього благодійного проєкту, 10% від продажів патріотичної продукції Be Ukraine буде направлено до БФ «Діти Героїв»*.


  • Патріотична лінійка Kite Be Ukraine представлена широким асортиментом товарів з українською національною символікою. Канцелярія, шкільні рюкзаки та текстильні аксесуари Kite Be Ukraine прикрашені дизайнами з актуальними сюжетами та героями нашого сьогодення. Ці товари промовисто концентрують увагу на незламності та силі українського народу, піднімають дух та мотивують навчатися з Україною в серці. В підтримку України лінійка постійно буде розширюватися та поповнюватися актуальними новинками.
  • Патріотична лінійка Axent Be Ukraine – це канцелярське приладдя для офісу та навчання, оздоблене ефектними дизайнами в патріотичній тематиці. На продукції Axent Be Ukraine зображені визначні символи та знакові місця, мотивуючі слова та надихаючі меседжі, покликані підтримати українців та вкотре привернути увагу до України.

* Фонд «Діти Героїв» на постійній основі опікується дітьми, які втратили одного чи обох батьків унаслідок російської агресії. Місія фонду – тривала, довгострокова допомога дітям, які переживають важку втрату. Поміч фонду – не лише екстрена, а і стратегічна, що передбачає підтримку кожного підопічного до досягнення повноліття та навіть після. Це і забезпечення нагальних потреб у гуманітарній та психологічній допомозі, і сприяння в отриманні освіти, і надання можливостей для стажування та подальшого працевлаштування. А також – організація відпочинку та подорожей, компенсація витрат на лікування, юридична та інша підтримка.

Купуй патріотичну лінійку Be Ukraine – допомагай дітям, які втратили батьків внаслідок війни.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше
16.12.2021

Хто випустив собаку? Ой, та тут ціла зграя чарівних чотирилапих!

Знайомтеся: нова серія Kite Dogs Канцтовари Kite здобули славу якісного та надихаючого шкільного приладдя, яке не просто допомагає вчитися і творити, а й надовго заряджає позитивними емоціями. Бренд, який люблять ...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ і познайомитися з нами

Розроблено у WEBKITCHEN DESIGN