Про бренд BRUNNEN

Логотип Brunnen

BRUNNEN. НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ ПЛАНУВАННЯ

Компанія Baier & Schneider – один з найбільших виробників щоденників у Європі.

20 мільйонів покупців щорічно обирають щоденники BRUNNEN. Щоденники BRUNNEN – надійний, стильний і функціональний інструмент планування, який зберігає ідеальний і бездоганний вигляд протягом 365 днів.

5 причин обрати BRUNNEN

  • BRUNNEN – це легендарна німецька якість. Кожен щоденник з гордістю носить маркування «Made in Germany», яке є символом і гарантією еталонної якості
  • BRUNNEN – всесвітньо відомий престижний бренд. Щоденники BRUNNEN продаються більш, ніж у 70 країнах світу.
  • BRUNNEN – висока функціональність, стиль і зручність кожної моделі. Щоденники виготовлені з європейського паперу вищої якості, елементи кожної моделі продумані з німецькою точністю і педантичністю. Колекція щоденників щорічно оновлюється з урахуванням нових трендів у моделях, обкладинках і кольорах
  • BRUNNEN – це європейські норми екологічного виробництва
  • BRUNNEN – це унікальна пропозиція в області брендування і персоналізації щоденників: безкоштовне макетування корпоративних щоденників, бездоганна якість тиснення.
Брендовані щоденники з тисненням BRUNNEN

Брендовані щоденники з тисненням

Ви можете замовити брендовані щоденники BRUNNEN з тисненням.

Завдяки еталонній німецькій якості, функціональності і бездоганному стилю BRUNNEN є відмінним варіантом корпоративного щоденника.

На сайті brunnen.com.ua Ви можете обрати модель та колір щоденника, що найбільш відповідає корпоративному стилю компанії, а також за допомогою зручного онлайн-додатку – створити свій власний унікальний макет.

Ми гарантуємо бездоганну якість тиснення щоденників німецької фольгою KURZ. Ви можете замовити сліпе тиснення логотипу, тиснення золотою або срібною фольгою, кольорове тиснення.

Поставити лайк в соцмережах: