Про бренд Centropen

Логотип Centropen

70-річна традиція Centropen служить основою створення лідируючої компанії зі світовим ім'ям, що займається розробками, виробництвом і продажем шкільного та канцелярського приладдя, а також аналогічних виробів для промислового використання.
Письмо, креслення, малювання, позначення і виділення написів виробами Centropen пропонує клієнтам ефективний і якісний спосіб комунікації.
При цьому значна увага приділяється, насамперед, області розробок нових виробів, завданням яких є задоволення постійно зростаючих вимог споживача. Результатом складних технологічних процесів є абсолютно новий погляд на користування приладдям для письма та малювання. Здоровий спосіб письма – ці три слова є однією з рушійних сил у діяльності розробників та дизайнерів Centropen.

Історія компанії «Centropen»

Виробництво Centropen Фото продукції Centropen
 • На початку 1940 р. два дачицьких підприємця вирішили спільно виробляти чорнильні авторучки; згодом, 27 серпня 1940 р. їм для обраної ними діяльності була видана підприємницька ліцензія: «виробництво чорнильних авторучок та технічних олівців – пресування і шприцювання пластичних мас».
 • У січні 1941 р. у Дачиці було розпочато виробництво чорнильних авторучок. Тоді вироби виготовлялися з використанням великої частки ручної праці. Першим таким виробом стала чорнильна авторучка з назвою «STENO».
 • У 1950 р. кількість працівників досягла 140 осіб.
 • У 1962 р. на дачицькому підприємстві було вироблено вже 2 370 000 шт. чорнильних авторучок і 70 видів інших виробів.
 • У другій половині 60-х рр. в Японії було винайдено новий засіб для письма, який швидко поширився по всьому світу – фломастер, відомий під скороченою назвою «fix».
 • З 1967 р. дачицький завод починає освоювати виробництво фломастерів. Протягом першого року було вироблено 250 000 фломастерів. Разом із цим у лабораторії підприємства йшли розробки власної технології виробництва резервуарів і чорнила. І через 20 років були створені технології та здійснена повна заміна імпорту фломастерів. На основі дитячого фломастера поступово був розроблений цілий ряд подальших виробів – виділителі, маркери, лайнери, ролери, перманентні маркери і т.д.
 • У 70-ті роки майже 550 працівників стали виробляти щодня 15 000 - 20 000 авторучок і 300 000 фломастерів. Дачицький завод став монопольним постачальником деякого приладдя для письма для всієї Східної Європи.
 • У 1985 р. з'являється перший лайнер.
 • У 90-ті роки починається виробництво нових дитячих фломастерів (арт. 7790 - Пінгвін), а на ринку з'являється новинка – авторучка «Tornado».
 • У 1998 р. кількість працівників сягає рекордного показника 628 осіб.
 • У перші роки XXІ століття спрямовує свої зусилля на інновації, розроблені на підставі рекомендацій педіатрів. У процесі взаємного співробітництва виникає думка щодо ергономічного захоплення пишучого засобу, тобто трикутної форми частини для тримання у всього дитячого, а згодом також у канцелярського, письмового і креслярського приладдя. Нова думка найбільш яскраво проявилася у конструкції нової серії канцелярських ролерів та лайнерів під комерційною назвою "ERGO".

За 70 років ТМ Centropen стала гарантією якості продукції, сучасного дизайну, нешкідливості для здоров'я, а також високого технічного і технологічного рівнів.

Фломастери Centropen

Фломастери

Компанія Centropen — один із лідерів серед виробників фломастерів. Одна з причин популярності фломастерів Centropen — це бездоганна якість, яку перевірено часом, і безпека, підтверджена реальними показниками.

Тестуванням характеристик фломастерів та безпеки їх використання в компанії Centropen займається окремий підрозділ — лабораторія, де досліджуються різні критерії якості продукції.

  Переваги фломастерів:
 • Яскраві насичені кольори: волокнистий пишучий вузол залишає яскравий слід, пише м'яко і не дряпає папір.
 • Чорнило, що легко стирається: змивається з рук теплою водою і легко відпирається при температурі 60°С.
 • Фломастери служать довго: вони не висихають без ковпачка 10 днів, а корпус з поліпропілену забезпечує термін придатності до 5 років!
 • Фломастери безпечні для дітей: відповідають європейським стандартам EN-71, ISO 11540, NFS 51-2054, вентильований ковпачок.

Поставити лайк в соцмережах: