Про бренд Edding

Логотип Edding

Підприємство Edding засноване у 1960 році. У ті роки було великим ризиком зробити ставку на виробництво відносно нового приладу – маркера. Принцип дії був тільки що винайдений, і новий прилад не користувався великою популярністю. Це був колосальний ризик, однак два молодих підприємця з Гамбурга – Еддінг і Ледерман пішли на цей ризик і виграли.

Сьогодні edding – беззаперечний лідер у Європі. Про популярність говорить те, що ця назва стала загальною, і в Німеччині, наприклад, усі маркери просто називають «еддінгами».

Edding – єдиний виробник маркерів у світі, що пропонує такий широкий спектр маркерів загального і спеціального призначення і постійно веде розробки у цьому напрямку.

Фото ТМ edding

Світовий досвід промислового маркування ретельно збирається і вивчається у лабораторіях підприємства, і зусиллями видатних хіміків, технологів, інженерів народжуються революційні продукти. Блискучі ідеї, такі як «ультрафіолетовий маркер», «силіконовий маркер», «аерокосмічний маркер» і багато інших належать фірмі edding.

Особлива увага приділяється контролю якості продукції. Виробництво сертифіковане відповідно до вимог міжнародних стандартів системи управління якістю DIN EN ISO 9001.

Європейські промислові гіганти, такі як Mercedes, Boeing, British Aerospace використовують маркери edding на різних стадіях виробничого циклу.

В Україні ТМ edding відома з 2000-х років і широко застосовується у різних галузях промисловості та професійної діяльності.

Сотні підприємств вже оцінили її якість і для багатьох із них маркери edding стали незамінним інструментом.

Поставити лайк в соцмережах: