Про бренд Kite

Логотип Kite

Традиції бренду Kite беруть свій початок з 2007 р. Рік за роком ми завжди дбаємо про наших споживачів, додаємо в скарбничку компанії тренди і нові технології, вдосконалюємо накопичений досвід, втілюючи його в нових колекціях рюкзачной і канцелярської продукції. Це рюкзаки для дітей початкової школи — Kids, підлітків — Education і серія для цілеспрямованих міленіалів — City. Kite завжди на піку останніх новинок і вимог до продукції. Час диктує свої правила і виклики, і той, хто не буде змінюватися, ризикує залишитися за бортом.

2019 рік став знаменним для компанії. Бренд був успішно сертифікований німецьким інститутом здоров'я і ергономіки IGR. Ключові моделі шкільних рюкзаків 501, 531, 700, 706 і Smart (702 і 720) пройшли складне багатоступеневе тестування IGR, де суворо оцінювалися ортопедичні параметри. Ергономічні ортопедичні рюкзаки Kite є справжніми помічниками для збереження правильної постави у школярів.

Класична бездоганна німецька якість лягає в основу всієї продукції компанії. Заключним акордом є інновації, свіжі ідеї та ліцензії від визнаних світових брендів. Пильна увага приділяється підбору тканин і фурнітури. Матеріали проходять тестування на безпеку для дітей, зносостійкість, вигоряння і розриви. Ми з гордістю представляємо кожен продукт, який виходить під торговою маркою Kite.

Для кожної вікової групи дітей і підлітків розроблений як рюкзак, так і ортопедична спинка. Всі рюкзаки Kite важать від 0,4 кг до 1 кг. Ці характеристики допомагають взяти не тільки більше необхідних речей, але і зберегти здоров'я спини і хребта.
Огляд кожної моделі можна подивитися на Youtube-каналі бренду. Kite — першокласні рюкзаки!

Поставити лайк в соцмережах: