Про бренд Kite

Логотип Kite

Бренд Kite – це 11 років дбайливого ставлення до споживачів - маленьких, юних і дорослих. Кожна нова колекція рюкзаків та канцтоварів Kite з'являється на світ після ретельного дослідження потреб і побажань покупців. Це злагоджена робота великої команди фахівців в текстилі, канцтоварах, дизайні, ортопедії. Щороку бренд Kite розробляє нову широку колекцію текстильної та канцелярської продукції, що вражає своєю різноманітністю і функціональністю. У Kite ви обов'язково знайдете те, що шукали.

Однією з головних переваг рюкзаків Kite є бездоганна якість. Велика увага приділяється вибору тканин, які проходять складні тести на зносостійкість та розрив, завдяки цьому не втрачають свій зовнішній вигляд довгі роки. Ретельно підібрана фурнітура забезпечила користувачів якісною блискавкою та замками, подовжила термін служби продукції.

Рюкзаки та сумки Kite важать від 0,4 кг до 1 кг, а це означає, що ви зможете покласти в них більше корисного і не перенавантажити спину.
Рюкзак – це зручно, адже він звільняє руки для життя, дарує вам більше свободи та можливостей. Просто зберіть все необхідне в свій Kite, вдягніть його на плечі, відчуйте легкість, зручність, турботу - та скажіть Kite. You can fly!

Поставити лайк в соцмережах: