Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР

Рекордна кількість премій на церемонії ВІВАТ ОСКАР

19 серпня 2017 року всі співробітники Віват святкували важливу дату. Нам виповнилося 25. Це стало хорошим приводом підбити підсумки та поставити нові цілі.

Ми відзначили колег, що пропрацювали у компанії 10, 15 і 20 років. Відкрили нові таланти і... нагородили головним Оскаром Компанії.

Святкували витончено та яскраво.
Атмосфера була дійсно голлівудська. І на червоній доріжці кожен із нас виглядав як справжня зірка! Фраза “Які ми всі красиві!” - була найпопулярнішою на церемонії.


Традиційно на святі нагородили співробітників, що працюють у Віват 10, 15 і 20 років.
Про кожного юбіляра показали ролик зі спогадами та цікавими історіями. Було дуже цікаво дивитись, як люди росли у нашій компанії. І так зворушливо було слухати їх щирі святкові промови.

Церемонію вели артисти “Дізель шоу” Викторія Булітко та Євген Сморигін. Окрім зіркового конферанса, вони порадували нас яскравими виступами. Віка і Женя навіть написали спеціально для нас пісню.

Найкращі концертні номери були підготовлені нашими ж співробітниками. Стало великим сюрпризом те, наскільки ми всі талановиті.

Головні призери церемонії - Відділ закупівельної логістики. Саме вони отримали головну нагороду церемонії - Золотий Оскар. Тихі та скромні в повсякденному житті, вони змусили всю залу і плакати, і сміятися. Їх кінопрем`єрі, що була знята у стінах компанії, аплодували стоячи!

Кожен вніс свій вклад у це свято. І, завдяки цьому, створилася незабутня атмосфера!

Дякуємо всім за 25 років Віват :)

Поставити лайк в соцмережах: