Компанія взяла участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Участь у виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020

Цей рік тільки розпочався, але вже багатий на події. Цього разу ми вирушили підкорювати Туреччину. Компанія взяла участь у Міжнародній виставці Istanbul Stationery & Office Fair 2020, яка відбулась з 19 по 23 лютого 2020 року у виставковому Конгрес-центрі Tüyap Fair в Стамбулі.

Ми тут вперше, але змогли гідно презентувати свою продукцію. Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитися зі зразками товарів для школи та офісу.

Захід відкрив можливість залучення нових бізнес-партнерів з азійських ринків і не тільки. Ми представили продукцію брендів Kite та Axent:

  • рюкзаки Kite гідно оцінили за їх яскраві дизайни, ортопедичні властивості, технічні характеристики й співвідношення ціна-якість;
  • шкільна канцелярія та аксесуари привернули до себе увагу відвідувачів не тільки своїм дизайном, але і якістю продукції.
  • Axent продемонстрував канцелярію європейського рівня.

Istanbul Stationery & Office Fair 2020 — це провідна подія галузі та найбільша бізнес-платформа для демонстрації останніх новинок в індустрії товарів для офісу та канцелярії від міжнародних виробників.

Бізнес-майданчик став прекрасною можливістю для розширення ділових контактів виробників і продавців. За 5 днів роботи виставки нам вдалося провести безліч успішних переговорів з чинними та потенційними клієнтами з Туреччини, Азербайджану, Греції, Болгарії та інших країн.

Встановлення корисних контактів та ефективне ділове спілкування принесли комерційну віддачу — відкрили нові горизонти для подальшого розвитку міжнародних взаємин.

Щиро дякуємо гостям нашого стенду за проявлений інтерес до продукції, представленої нашою компанією. Ми задоволені результатом. Сподіваємося на подальшу продуктивну та взаємовигідну співпрацю!


Поставити лайк в соцмережах: