Про компанію ВІВАТ

Логотип ВІВАТ

Ми - канцелярська компанія ВІВАТ

Наша робота і наша пристрасть – це канцелярські товари та рюкзаки. Ми займаємося імпортом, розробкою, оптовим продажем канцелярської і текстильної продукції. Для нас важливо забезпечити клієнтів якісним товаром, надати надійний сервіс, сприяти розвитку бізнесу наших клієнтів.


Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію ВІВАТ та познайомитися з нами:

У нас за плечима шлях довжиною у 28 років – ми активно працювали, росли, удосконалювалися, вибудовували міцні відносини з партнерами, реалізовували наші спільні цінності.

Сьогодні нам є чим пишатися – ми ексклюзивно представляємо світові канцелярські компанії і є офіційними представниками

Логотип KOH-I-NOOR Логотип BRUNNEN Логотип KUM Логотип Centropen Логотип edding Логотип UNIMAX Логотип ГАММА Логотип Kite Логотип GoPack Логотип Axent

Ми співпрацюємо з ліцензіарами світового рівня

Логотип Mattel Логотип Hasbro Логотип FC Barcelona Логотип Juventus Логотип Nickelodeon

Ми любимо канцтовари і раді, що надаємо гідний вибір нашим партнерам та кінцевим споживачам.

Ми не зупиняємося на досягнутому – накопичений досвід, злагоджена команда, амбітні цілі разом зі щирим прагненням робити себе та навколишній світ кращими дозволяють нам з оптимізмом дивитися у майбутнє.

У компанії ВІВАТ відбувається безліч подій. Ми ділимося найбільш важливими, цікавими та надихаючими подіями в рубриках новин – тут ви можете дізнатися про новинки в асортименті торгових марок, які представляє компанія ВІВАТ, або про значущі заходи у світі канцелярії.

Поставити лайк в соцмережах: