Бізнес ВІВАТ

 • ВІВАТ - 28 РОКІВ УСПІХУ

  Компанія ВІВАТ - ровесниця незалежної України.
  Вона заснована у 1992 році у Чернігові. З того часу ми займаємося імпортом, експортом та оптовим продажем канцелярських товарів. Ми розвиваємося, стаємо кращими та задаємо тон конкурентам.

 • АСОРТИМЕНТ ВІВАТ - 10 ЄВРОПЕЙСЬКИХ БРЕНДІВ

  З нами працюють відомі світові компанії. Нам довіряють ексклюзивність представлення в Україні KOH-I-NOOR, Brunnen, Centropen, KUM, Unimax, ГАММА, Kite, GoPack, Axent. Ми - офіційний представик торгівельної марки edding.

 • ВІВАТ ТА ЛІЦЕНЗІЙНІ БРЕНДИ

  З 2009 року ВІВАТ співпрацює з ліцензіарами світового рівня: Mattel, Hasbro, Disney, FC Barcelona, AC Juventus, Nickelodeon. Кожна картинка з відомими персонажами (Transformers, Hello Kitty, My Little Pony, Hot Wheels та ін.) розміщена на нашій продукції виключно у згоді з офіційними договорами з правовласниками.

Структура компанїї ВІВАТ

Структура компанії ВІВАТ Україна

САМЕ ТОМУ ВІВАТ - ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ. ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ТОВАРУ, ПАРТНЕРСТВА, КЛІЄНТСЬКОГО СЕРВІСУ ТА ТУРБОТИ ПРО КІНЦЕВОГО СПОЖИВАЧА.

Знайомство з нами

Наші бренди

Логотип Kite Логотип GoPack Логотип Axent Логотип BRUNNEN Логотип KOH-I-NOOR Логотип Centropen Логотип edding Логотип KUM Логотип ГАММА Логотип UNIMAX

Поставити лайк в соцмережах: