Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року
21.09.2023

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України. Це була феєрична та знакова зустріч людей, об’єднаних спільною метою: забезпечити дітей зручним, якісним та модним шкільним приладдям.

Бренд презентував нову ефектну колекцію рюкзаків, канцтоварів та шкільних аксесуарів. Довгоочікувана конференція пройшла в затишній атмосфері єдності та стала майданчиком для трансляції найгарячіших трендів та важливих, глибоких сенсів. Захід стартував під красномовним гаслом «Діти обирають краще». Усі клієнти мали змогу уважно роздивитися кожну модель нового асортименту: на власному досвіді оцінити деталі та наочно відчути переваги.

Приголомшлива колекція Kite 2024 – актуальні тренди, зручні формати, традиційна якість

Чим здивує Kite у 2024 році? Які моделі будуть найзатребуванішими серед школярів у наступному навчальному сезоні?

Море новинок! Скільки ж їх було представлено! Їхнє розмаїття та кількість переваг вимагає особливої, окремої статті. Тому ми скоро підготуємо для вас докладну розповідь про усі новинки колекції. Вони здивують вас як інноваційним підходом до втілення модних тенденцій, так і вражаючою кількістю моделей. Від рюкзаків, що зачаровують барвистим мерехтінням, – до неймовірно милих дитячих світильників. І це ще далеко не всі товари з оновленого асортименту, які вже скоро заполонять полички магазинів та приковуватимуть замріяні погляди школярів.

Жити чи ставити на паузу? Жити та допомагати!

Конференція Kite – це не лише урочиста презентація колекції 2024. А і тепла зустріч, на якій ми разом, в доброзичливій атмосфері, відчули силу нашої єдності. Виразили щиру вдячність тим, хто був поруч у складні часи. Та обрали вектор майбутнього: жити, щоб робити світ кращим. Працювати, щоб мати можливість допомагати та бути корисними.

Соціальна місія Kite: разом потурбуємось про ментальне здоров’я дітей

Ортопедичні рюкзаки Kite дбають про фізичне здоров’я школярів: щоб постава була рівною та стрункою. А соціальна місія Kite спрямована на підтримку ментального здоров’я малечі та тінейджерів. На конференції ми презентували новий проєкт, мета якого – виховання гармонійної та впевненої у собі особистості. Щоб кожна дитина була обізнаною у тому, як впоратися зі своїми емоціями та почуттями. Заінтригували? Скоро ми детально ознайомимо вас із цією цікавою та корисною ініціативою. Це буде абсолютно новий для нас формат, від якого і діти, і їхні батьки будуть у захваті.

Благодійний аукціон Kite – мільйон на лікування дітей зібрано!

На благодійному аукціоні Kite зібрано 500 000 гривень на лікування дітей, що втратили батьків внаслідок війни. Ця сума була подвоєна компанією VIVAT, а отже мільйон гривень буде перераховано у благодійний фонд «Діти Героїв».

Ці кошти ми зібрали для дітей, які особливо потребують нашої допомоги. Їхні батьки віддали свої життя, захищаючи Україну. І наш святий обов’язок – дбати про нащадків наших Героїв.

Які лоти пішли з молотка до своїх щасливих власників? Які кошти ми виручили за них? Трошки цікавої благодійної математики від Kite.

  1. 1. Артилерійська латунна гільза 152 калібру – 30 000 грн.
  2. 2. Артилерійська гільза 152 калібру з декоративним розписом – 50 000 грн.
  3. 3. Прапор міста Чернігова з автографом легендарного полковника та Героя України Леоніда Ходи – 30 000 грн.
  4. 4. Тубус від снаряду американської гаубиці калібру 155 мм – 20 000 грн.
  5. 5. Худі з автографом начальника ГУР, генерал-лейтенанта Кирила Буданова – 55 000 грн.
  6. 6. Боксерські рукавички з автографом Віталія Кличка – 110 000 грн.
  7. 7. Вінілова платівка гурту «Друга ріка» – 205 000 грн.

Загальна виручена сума – 500 000 грн.

Віримо, що ці кошти допоможуть дітлахам якнайшвидше відновити здоров’я.

Конференція Kite завершилася на позитивній ноті, залишивши по собі приємний шлейф душевної атмосфери та виразний слід добрих справ.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
14.02.2023

Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами