Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті

<strong>Компанія Віват Трейдінг взяла участь у міжнародній виставці Ambiente у Франкфурті</strong>
14.02.2023

З 3 по 7 лютого 2023 року у Франкфурті (Німеччина) пройшла грандіозна міжнародна виставка Ambiente. Захід охоплює безліч напрямків та є визначним презентаційним майданчиком для топових брендів з усього світу. Експоненти Ambiente мають можливість опинитися в епіцентрі суспільної та професійної уваги, яскраво заявити про себе на міжнародній арені та представити власну продукцію широкому загалу. Присутність у вирі найактуальніших маркетингових подій Європи – це безцінний обмін досвідом, залучення нових партнерів, освоєння нових напрямків руху.

Компанія Віват Трейдінг представила на виставці Ambiente свої бренди-флагмани: Kite, Axent та GoPack.

  • Kite презентував нову колекцію рюкзаків, шкільних текстильних аксесуарів та емоційну канцелярію. Відвідувачі заходу змогли оцінити високу якість, трендові дизайни та ергономічність товарів. Гордість бренду та його найголовніші хіти – наплічники, які турбуються про збереження у дітей правильної постави. Вони мають ортопедичну конструкцію та сертифікати німецького Інституту Здоров’я та Ергономіки IGR. Яскраві канцтовари Kite – не просто шкільне приладдя. Це канцелярія, яка робить процес навчання більш зручним та цікавим, мотивує та надихає учнів.
  • Колекція Axent представлена широким асортиментом стильних та якісних товарів для офісу. Приголомшливий вибір, сучасні рішення, бездоганна функціональність. Товари Axent роблять офісний побут зручним, комфортним та приємним. Бренд поєднує діловий стиль та емоційні дизайнерські рішення. Головне залишається незмінним – традиційно висока якість.
  • Експозиція GoPack привертала увагу модними та зручними рюкзаками середнього цінового сегменту. Аксесуари для молодших школярів, тінейджерів та молоді втілюють у собі зручність конструкції, привабливість оздоблення та чудову якість. А це так важливо для повсякденного використання.

Ambiente — значима подія для переговорів, знайомств. Та чудова можливість показати себе як потужний бренд з міцною позицією на світовому ринку. Експозиція ознайомлює з найгарячішими трендами на ринку товарів для школи та офісу, а також – з найважливішими напрямками розвитку у світі канцелярії.

Зустрічі з потенційними клієнтами пройшли в невимушеній робочій атмосфері. Ми вдячні організаторам виставки за теплу зустріч та можливість гідно представляти свою продукцію на високому світовому рівні.

Усі новини

Поділитися:

Останні новини

19.10.2023

Компанія VIVAT взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі

Компанія Vivat взяла участь у міжнародній виставці Insights-X 2023 у Нюрнберзі, представила актуальні колекції брендів Kite, Axent та GoPack.
Детальніше
21.09.2023

Діти обирають краще! Бренд Kite презентував нову колекцію рюкзаків та канцелярії 2024 року

Найяскравіша подія у світі канцелярії та шкільної моди відбулася 14 вересня. Конференція Kite зібрала клієнтів з усієї України.
Детальніше
15.02.2023

Компанія VIVAT разом з БФ Діти Героїв запускають благодійний проєкт допомоги дітям, які втратили батьків на війні

Компанія VIVAT разом з благодійним фондом «Діти Героїв» запускає доброчинний проєкт, мета якого – допомогти дітям, які втратили батьків унаслідок війни в Україні.
Детальніше
29.12.2022

Компанія Віват здійснила ребрендинг!

Зміни – невід’ємна складова розвитку. Рухаючись вперед, ми вдосконалюємося, оновлюємося. Тримаємо руку на пульсі подій, трендів та актуальних викликів сучасності.За 30 років компанія Віват виросла з дистриб’ютора та ста...
Детальніше
15.07.2022

Kite купуй – дітей рятуй! Благодійна акція бренду Kite спільно з фондом Твоя Опора

Бренд Kite, ексклюзивно представлений в Україні компанією Віват, оголосив про проведення благодійної акції, метою якої є допомога дітям, постраждалим внаслідок війни. Kite – бренд, відомий в Україні завдяки широкому ...
Детальніше
23.06.2022

Компанія Віват Трейдінг припиняє співпрацю з російським брендом «ГАММА»

Компанія  «Віват Трейдінг була офіційним дистриб’ютором товарів ТМ «ГАММА»  протягом багатьох років. Цей бренд добре знайомий українцям, перш за  все, завдяки широкому асортименту товарів для дитячої твор...
Детальніше

Підпишись на новини

Можливо, у нас з вами є щось спільне. Щоб перевірити чи так це, ми виділили основні аспекти, в яких ви можете краще пізнати компанію VIVAT і познайомитися з нами